Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja

nikt - #!$%@? nikt - nawet najbardziej tolerancyjni hipisi nie wiedza skad nagle w polsce ta milosc do ukrow. absolutnie nikt IRL nie ogarnia co sie #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯

czemu ktos nas i nasz kraj sprzedal ukrom? czemu #!$%@??
  • 53
  • Odpowiedz
@comfyStefan: Nie rozróżniasz nielegalnej emigracji zarobkowej od uchodźców wojennych. Polecam przyłożyć się do lekcji z geografii i historii bo masz tu poważne braki w edukacji. Mnie interesuje jak najbardziej los ludzi, którzy walczą z krajem, który wyrządził Polsce ogromną krzywdę. Dobra, jednak się myliłem co do ciebie. Nie warto było, masz zakuty łeb.
  • Odpowiedz
@zwk-: kazdy ma prawo do swojego zdania. z bledu cie wyprowadzac nie bede ¯\_(ツ)_/¯

polakow - uchodzcow - przyjal iran, kenia, uganda, rumunia, wielka brytania, australia, stany zjednoczone itd. czemu ukraincy wala do polski? czemu nie na wegry czy do rumunii? CZEMU? oto jest pytanie
  • Odpowiedz
@comfyStefan: kamienice obok mieszkali Ukraińcy. Ciągle siedzieli na dworze (mieszkali w 5-8 osób) godzina 22 grzecznie kończyli imprezę i był spokój. Teraz ich nie ma, są pakistance i moja narzeczona boi się wychodzić z domu sama by jej nie zaczepiali. Wolałem jednak Ukraińców ich łatwiej polubić.
  • Odpowiedz
@comfyStefan: no i kolejna stockowa odpowiedź w stylu "błagam, zmieńmy temat".

Kiedyś mi się będzie nudziło to rozpiszę diagram, czego się spodziewać po takich banalnych osobach, które chciałyby coś mądrego powiedzieć, ale za bardzo nie mają co. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@comfyStefan: Pracuje z Ukraińcami od kilku lat wolę robić z nimi niż z Polakami tak więc nie wiem z czym macie problem robaki
  • Odpowiedz