Wpis z mikrobloga

nikt - #!$%@? nikt - nawet najbardziej tolerancyjni hipisi nie wiedza skad nagle w polsce ta milosc do ukrow. absolutnie nikt IRL nie ogarnia co sie #!$%@? ¯_(ツ)_/¯


@comfyStefan: No ja z kolei nie rozumiem skąd nagle ta nienawiść. Ukraińców dużo w Polsce od dawna, a nie znałem ani żadnych z tych problematycznych, ani żadnych Polaków, którzy by do nich zioneli nienawiścią, jak ty.

Najlepiej to po prostu znajdź swoją moralność
@aegispolis: pan mnie najwyrazniej nie zna - jestem amerykaninem polskiego pochodzenia, a najdalej na wschodzie europy bylem w lancucie, w palacu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

uwazam natomiast, ze wszystko co nie ogarnia alfabetu lacinskiego powinno pozostac tym czym jest - zoo.

zoofilia jest przestepstwem prosze pana, prosze o tym pamietac!
@10minuteman: nienawisc do blisko 30 noblistow? mistrzow szachowych? wspanialych pisarzy? matematykow?

zrozum, ze ukraina to piec metrow mulu i nic pod tym. ruscy u wladzy, a szczegolnie put-in, to moze i zjeby. ale przynajmniej nie zwierzeta...
nikt - #!$%@? nikt - nawet najbardziej tolerancyjni hipisi nie wiedza skad nagle w polsce ta milosc do ukrow. absolutnie nikt IRL nie ogarnia co sie #!$%@? ¯_(ツ)_/¯

czemu ktos nas i nasz kraj sprzedal ukrom? czemu #!$%@??


@comfyStefan: Nie ma żadnej miłości do ukraińców. Jest za to wielowiekowa nienawiść do tych #!$%@?, wściekłych zwierząt przez przypadek nazywanych ludźmi - do (tfu) rosjan. Patrzymy z zachwytem jak ukraińcy ich wyżynają i
wyrzna ruskich, a pozniej urzadza nastepny wolyn.


@comfyStefan: Widać jak jesteś odklejony od rzeczywistości. Ukraińcy to nie kacapskie ścierwo. Nie napadają na przyjaciół. To tylko ci upośledzeni rosjanie mówią jak bardzo cię lubią dopóki cię nie zaatakują. To kwestia ich upośledzenia. Ruskie - tępi kretyni z FAS-em, płodzeni po pijaku. Szczyt kultury rosyjskiej: #!$%@?ć w żyłę krokodyla ze strzykawki z HIV. XD
chmielnicki #!$%@? ino raz


@comfyStefan: Najlepszym dowodem na upośledzenie i niedorozwój umysłowy rosjan jest fakt że łykają gównianą propagandę. Ten ich nowy car i bojarzy traktują ich jak gówno a rusek i tak przyjmie strzał na morgę, obliże się i zacznie wychwalać cara i bojarów. XD
Najważniejszą cechą rosjan jest ich pogarda do innych rosjan. Jak tylko rosjanin wyrwie się choć trochę z biedy to zaczyna pogardzać wszystkimi którzy mają mniej
@ToNieOn: a sie ukr uaktywnil XDDDD
zeby nie bylo: ruskich tez nie lubie, ale tez nie nienawidze. i tez smiechlem hardo jak ruscy pijac w podrzednym hotelu w egipcie jakas rozwodniona whisky darli sie do siebie "NOWORUSCY" XD

niemniej ta wasza ordynarna ukrainska propaganda i #!$%@? na zachod powoduje u mnie wymioty. u nas na wojnie male dzieci chwytaly za karabin i walczyly kiedy ruski stal i sie patrzyl, a wy
@comfyStefan:

pan oficer widze przyklada sie do pracy i jutro pewnie mi bedzie buszowal w smietniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czyli do listy twoich wad należy dopisać jeszcze manię wielkości i kliniczne lenistwo.
1. Ktoś taki jak ty - czyli losowy wykopek szczekający na innych nie jest wart poważnego screeningu. Ponieważ możesz nie wiedzieć to dodam, że screening to takie fajne słówko na proces prześwietlenia człowiek.
2.
@comfyStefan: skoro nie jesteś ani na bieżąco ani nawet regularnie w kwestii stosunków polsko- ukraińskich to nie rozumiem za bardzo co cię to obchodzi co kto i kogo kocha lub nie w Polsce? Siedź sobie tam gdzie siedzisz i nie zawracaj sobie głowy sprawami które cię nie dotyczą.
no przepiekna polszczyzna


@comfyStefan: dziękuję, nie ma to jak się #!$%@?ć do autokorekty telefonu i to w dodatku w tempie jakbyś ty alfabetu łacińskiego nie umiał bo zdążyłem edytować zanim ty napisałeś te swoje pierdy w moim kierunku.
@comfyStefan: Jakoś nie specjalnie mam ochotę i czas tłumaczyć takie rzeczy, ale wydajesz się nie być totalnie zamknięty w swoim osądzie sytuacji, także powiem jak ja to widzę, czyli losowy wykopek.
W sąsiednim kraju toczy się wojna, giną cywile. Zwykłym ludzkim odruchem jest pomoc takim osobom. Każdy pomaga jak chce i ile może. Jak nie chce to tez ok, ma do tego prawo. Popadnie w zbytni zachwyt nad Ukraińcami jest tak
@comfyStefan:

dobra #!$%@? tam, znudzilo mi sie


To jest wręcz standardowa odpowiedź banalnego człowieka, kiedy nie ma co powiedzieć. Tak się zastanawiam - te wpisy to bierzesz z jakiegoś generatora czy jak? Bo nie ma bata, żeby ktoś tyle razy pod rząd był w stanie takie banały walić.
@zwk-: tez raczej nie mam wiele czasu zeby sie rozwodzic, ale spojrzmy prawdzie w oczy: kraj azjatycki, poslugujacy sie hieroglifami, ani w nato, ani w unii. co nas Polakow to interesuje w co oni sie tam bawia? nawet zostawiajac historie na boku... jakos nie bylo boomu na przyjmowanie uchodzcow z erytrei czy somalii. somalijczycy tez dobre chlopaki, ale zdarza im sie wybuchnac czasami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@angor86: banalny czlowiek lyka ukrainska propagande jak pelikan i postuje jakies brednie o przyjazni polsko-ukrainskiej, nienawisci polsko-rosyjskiej i tym podobnych bredniach. ja zas rzygam ukrainska propaganda, rosje i ich dzialania mam gleboko w dupie tak jak socjalizm i jedynie namawiam do odjaniepawlenia sie od dzikich krajow, ktore niech se robia co chca ¯\_(ツ)_/¯
@comfyStefan: Nie rozróżniasz nielegalnej emigracji zarobkowej od uchodźców wojennych. Polecam przyłożyć się do lekcji z geografii i historii bo masz tu poważne braki w edukacji. Mnie interesuje jak najbardziej los ludzi, którzy walczą z krajem, który wyrządził Polsce ogromną krzywdę. Dobra, jednak się myliłem co do ciebie. Nie warto było, masz zakuty łeb.
@zwk-: kazdy ma prawo do swojego zdania. z bledu cie wyprowadzac nie bede ¯\_(ツ)_/¯

polakow - uchodzcow - przyjal iran, kenia, uganda, rumunia, wielka brytania, australia, stany zjednoczone itd. czemu ukraincy wala do polski? czemu nie na wegry czy do rumunii? CZEMU? oto jest pytanie
@comfyStefan: kamienice obok mieszkali Ukraińcy. Ciągle siedzieli na dworze (mieszkali w 5-8 osób) godzina 22 grzecznie kończyli imprezę i był spokój. Teraz ich nie ma, są pakistance i moja narzeczona boi się wychodzić z domu sama by jej nie zaczepiali. Wolałem jednak Ukraińców ich łatwiej polubić.