Wpis z mikrobloga

@Lordon: Zajebiście, a u mnie 100% "nowych" Ukraińców zachowuje się o 180 stopni inaczej. No i właśnie po to są potrzebne ci statystyki, żebyś nie p-------ł na podstawie zachowania 7 osób.
  • Odpowiedz
@Jegwan: zawsze znajdą się takie zgniłe jabłka, czysta statystyka. W Polsce też masz masę nierobów, bumelantow i złodziei, grunt to ich nie finansować. A to już jest Apel do państwa, a nie uchodźców.


@demagog: byłem w UK jak głosowali za wyjściem z Unii(który to był, 2016?). Jednym z głównych argumentów: ludzie przyjeżdżają do UK by ssać benefity i się mnożyć by ssać więcej benefitów, dostać darmowy dom z councilu.
Wśród imigrantów zarobkowych któ©ych znałem i z nimi rozmawiałem bezpośrednio typu Polacy, Litwini, Czesi była opinia, że w mediach politycy mówią że to przeważnie europa wschodnia się zjeżdża(często gęsto mówili wprost że Polacy zerują na benefitach), mówią tak, bo niepoprawne politycznie jest mówienie że to śniadzi.

Sam widziałem całe dzielnice "uchodźców"(tych młodych czarnych i śniadych facetów którzy robili dymy w Calais we Francji by tylko dostać się na magiczną wyspę miodem i mlekiem płynącą), a teraz cały dzień stoją przed domem z Councilu i palą zioło, patrząc jak polaczki z--------a*ą na zmywak za minimalna stawkę. Oni kontra Polacy(plus nasza część europy) to 9 pracujacych kontra 9 ssących benefity(zgadnijcie na czyją "korzyść"). Ale niestety widziałem też, bardzo często tego jednego polaka na dziesięciu,
RabarbarDwurolexowy - > @Jegwan: zawsze znajdą się takie zgniłe jabłka, czysta statys...

źródło: comment_1648571035cCf5zwJ7mthQSfUX7zSPBf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@warrengda: Na c--j ci statystyki XD to ze np Poznaniu przestępczość typu kradzieże gwałty, morderstwa są na poziome dajmy to 5% a mieszkasz gdzieś tam na osiedlu gdzie każdy takie zachowania pokazuje to nadal bedxiesz mówić o wg statystyk to tylko 5%... dla twojego życia to 100% bo mieszkasz w centrum tej ludności. W tych ludziach co ja poznałem jest tak jak napisałem i tyle i traf tak zrobił że
  • Odpowiedz
niby tak, ale teraz trzeba będzie zwolnić całe zastępy ludzi, którzy robili to w ramach swoich obowiązków, bo nie będą mieli co robić.


@orzak: przecież i tak tego nie robili. Albo nie z taką częstotliwością jak powinni. Wiesz jak wygląda miejskie utrzymanie trawników? Jak trawa jest na tyle duża, że mieszkańcy mogą zacząć się skarżyć to tnie się do prawie gołej ziemi. Dzięki temu trawa wolniej odbije i później będzie
  • Odpowiedz
@Wiggum89: Ukraińcy zabierają Polakom możliwość grabienia i porządkowania WŁASNEJ ziemi! Pewnie niejeden rodak chciałby posprzątać park np. po pracy, a Ukraińcy mu to odebrali.
  • Odpowiedz
Ale, że ludzie którzy sami mają tak pod górę jeszcze dają radę w czyn społeczny to naprawdę wzbudza podziw.


Ale że ludzie, którzy sami mają tak pod górę, jeszcze dają radę w czyn społeczny, to naprawdę wzbudza podziw.

@Wiggum89: Poprawiłem interpunkcję. Nie dziękuj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz