Wpis z mikrobloga

Witam, chciałbym wyczyścić fotele w swoim samochodzie, mam w planach użyć środka ADBL bonnet. Myślicie że dobrym pomysłem będzie użycie tego środka i wciągnięcie go odkurzaczem Karcher wd3 na mokro?? Albo może ktoś z was zna jakiś środek którym dobrze wypiore fotele przy użyciu tego odkurzacza? Najlepiej coś co nie zostawi w samochodzie chemicznego zapachu
#cardetailing #detailing
  • 5
@halko35: Ale on chyba nie ma końcówki do odsysania wody? Tzn wiem że można wciągać nim wodę ale chyba nie z takim podciśnieniem żeby wyciągnęło z tapicerki?

Druga sprawa - bonnet jest do czyszczenia powierzchownego, jasne, można potem odkurzyć tapicerkę ale nie stosuje się go tak jak preparatów do prania bo też on działa tak żeby zamknąć brud i go zbrylować po to żeby go wciągnąć odkurzaczem, albo zetrzyć mikrofibrą.

A
@Czysta-Bryka_pl ogólnie wodę z tapicerek wyciąga (testowałem na starym fotelu), mam też ssawkę do wyciągania wody. Fotel był czysty tylko śmierdział chemią, płukałem to takim ręcznym spryskiwaczem i wyciągałem to odkurzaczem ale mimo to nie udało się tego dobrze wypłukać, dlatego zapytałem czy jest jakiś środek którym można wyprać a nie pozostawi tego zapachu
@halko35: podobna skuteczność ale lepsza cena ExceDe Encapsulator - to produkt bardzo podobny do ADBL Bonnet ale w koncentracie - rozrabiasz z ciepłą wodą i nie musisz grzać butelki w wodzie. Wychodzi minimum 5 razy taniej a tak samo dobrze.