Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że dość mam już reprezentacji Czesia Michniewicza, a przed nami dopiero drugi mecz w jego wykonaniu. Dość mam dziennikarzy wyskakująch jak grzyby po deszczu z tytułem "nasz news", albo "z moich informacji/źródeł wynika". Czesiek nie może usiedzieć na spokojnie, żeby nie wystrzelać się kolegom od kieliszka z sytuacji wewnątrz kadry. Do tego prymitywny styl gry, który preferuje nie zwiastuje niczego dobrego. Jak zwykle jestem optymistą przed meczami reprezentacji, tak nie ma mam złudzeń, że Szwedzi dadzą nam gorzką lekcję jak powinna wyglądać solidna, poukładana drużyna. Najlepszy scenariusz jest taki, że po porażce ze Szwecją Czesiek wylatuje i przychodzi zagraniczny fachowiec, najlepiej taki, który nastawiony jest na dłuższą pracę i nie ucieknie przy pierwszej okazji. Glik pewnie powie już wtedy pas, Krychowiakowi trzeba będzie podziękować, choćby chciał grać dalej, tak samo Grosickiemu. Będzie wtedy czas budować reprezentację na Euro 2024 i ostatnia szansa żeby wykorzystać potencjał Lewandowskiego.

#reprezentacja #mecz #pilkanozna
  • 6
Jak zwykle jestem optymistą przed meczami reprezentacji, tak nie ma mam złudzeń, że Szwedzi dadzą nam gorzką lekcję jak powinna wyglądać solidna, poukładana drużyna


@Ravastin: Ty chyba nie oglądałeś ich meczu z Czechami - z solidną, poukładaną drużyną nie miało to nic wspólnego. Ale jak #!$%@? by nie byli - wystarczająco dobrzy, aby nam #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)