Wpis z mikrobloga

@PrzeKomentator: I tak, i nie. Rozumiem ideę, bywam na saunach i widzę co tam się dzieje. Ale z drugiej strony cały dzień w tygodniu to już mocne ograniczenie dostepu do sauny dla mężczyzn. Zwłaszcza, że (z tego co rozumiem z ich strony) mają 14 saun i wszystkie są dostepne wyłącznie dla kobiet przez cały dzień. To mocne ograniczenie.
  • Odpowiedz
@skitarii: na ta saunę ogólnie można wejść jeszcze przez siłownie i ja tak jak zawsze ćwiczylem pon-sr-pt to raz byłem we wtorek i zapomniałem o tym XD to normalnie wszedłem bo nikt nie kontrolował wejścia od silki i chyba po 3 min mnie jakis gość wyprowadzał XD
  • Odpowiedz
@pablosik: no nie xD bo nie ma fujary wiec nie ma czym gwałcić ( ͡° ͜ʖ ͡°) generalnie #!$%@? bo ostatnie o czym myśle w saunie to cipka i cycuchy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PrzeKomentator: xd
Jesli @venomik: pisze prawdę i tam jest 14 saun, to nawet zakładając, że na miejscu przewija się dziennie stu zboczeńcow, nadal da się to rozwiązać tak, żeby nie spotykali się z kobietami.
  • Odpowiedz
  • 0
@skitarii Już to pisałem, ale ten aquapark powinien iść w drugą stronę. Zrezygnować z wtorku dla kobiet i działać po staremu, ale za to wynająć jakiegoś gościa, który będzie macał chłopów pod prysznicami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz