Wpis z mikrobloga

@lunaria: ze tez oni to podnoszą; sto razy widziałam różne czaszki i tym podobne w lesie, w życiu bym tego do ręki nie wzięła XD
Nawet wiem gdzie przy drodze leży czaszka małego jelonka, nikt jej od pół roku nie ruszył, co to za dziwne rejony, że ktoś to próbuje jeszcze sprzedawać XDD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@anoonek95 ej, ja naprawdę jestem potencjalnym kupcem czegoś takiego, ale jeszcze aż tak mnie nie pogrzało żeby kupować takie badziewie za takie pieniądze, bo ten z tym okiem na przykład kosztuje 1000 hahaha XD

A tak serio to wypchany paw mi się marzy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@agaciksa niestety rynek poroży ma się wspaniale w Polsce i te ciule potrafią płoszyć specjalne zwierzęta, by je gubiły, co się może kończyć tragicznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lunaria: chciałabym zobaczyć jak spłoszyć jelenia żeby zgubił poroże XD ja się sarenek boje a co dopiero czegoś z rogami. Oby im w dupsko te rogi wbiły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lunaria: w sumie to musi skończyć się tym ze zwierzęta przestaną się bać kłusowników i w końcu zaczną ich atakować, czego z całego serduszka tym k**** życzę
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@agaciksa problem tylko, że ci mają drony, quady, psy, uregulować to prawnie, dawać tylko znaleźne w skupie, a nie takie chore ceny i może na to dawać koncesje firmom, jak zwykle w lesie absurd goni absurd i potem z poroży się robi gryzaki dla psów i magiczne proszki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz