Wpis z mikrobloga

tldr;
Kurier czeka sobie z dostawą stygnącego ciepłego jedzenia pod blokeim 5 minut, dodatkowo zamówienie pomylone mimo podwójnego potwierdzenia.

Nie no żal, więc #zalesie

Zamówiłem sobie przez #pysznepl burgerka z jednej z kiedyś moich ulubionych burgerowni w #warszawa

Tak jak zawsze z dodatkową (3zł) porcją ogórków kiszonych i serem feta (również 3zł).
Warto dodać, że specjanie zadzwoniłem poprosić, żeby było z samymi ogórkami kiszonymi, bez tych drugich i babka powiedziała, że tak ma w zamówieniu (musiałem mieć ustawiony tak z defaultu jakiś komentarz w apce) i tak będzie przyrządzona potrawa.

No i czekam, czekam, patrze, wg czasu jeszcze 21 minut to se ide zapalić.
I tak pale pale, stoją se jakieś samochody na włączonych światłach aż dwa, co raczej się rzadko koło mnie zgadza więc zwróciłem na to uwagę, ale mówię: jakaś taksówka chyba tam dalej stoi, a tutaj dopiero ktoś wsiadł.
To czekam, palę.
Mija minuta, mija pięć.

W międzyczasie zacząłem zbliżać się do tego samochodu-taksówki, patrzę a tu #!$%@? on ma na dachu nie taxi, a "Wypas Burger".
No to zaczynam wracać na chatę (bo nie będę przecież se tego żąrcia jeszcze przynosił za typa w takiej sytuacji), dzwonię do nich i pytam babkę o co chodzi, a ta najpierw mi próbuje powiedzieć, że nie wie, może musi ten kurier coś zrobić, a potem po dokładnym opisaniu jej sytuacji mówi, że się z nim skontaktuje.

Ale ten kurier akurat też wyszedł z samochodu, więc się rozłączyłem z tą babką i wracam się w jego stronę, żeby się skonfrontować. Jakiś młody gościu więc pytam:
- Czemu siedzisz z moim jedzeniem ponad 5 minut pod klatką w aucie?
A ten mówi:
- Bo rozmawiałem przez telefon - i się uśmiecha z zadowoleniem.
- Ale to czekasz aż mi wystygnie? Nie mogłeś tego przynieść w tym czasie?
- Ale ja mam torbę "podgrzewaną" (XD) i poza tym na paragonie jest, że ma być maksymalnie na 21:48.
No i dalej zadowolony xD
- Ty jesteś jakiś głupi - skwitowałem gościa i poszedłem jeść.

No i otwieram w domu burgerka, ledwo ciepłego, a tu coś mi #!$%@?.
I co w śodku?
Sałatka, #!$%@?, szwedzka.
Więc dodatkowo musiałem jeszcze dłubać w gotowym daniu.
Pod sałatką za to, ogórek kiszony.
1 ogórek przekrojony na 3 części. Za 3zł... jak tak, to moi starzy mają w piwnicy majątek, ale ok, może tak jest uczciwie nie znam się.
( ͡° ʖ̯ ͡°).

#jedzzwykopem #jedzenie

#pytanie #sprzedam Chce ktoś kupić sałatkę szwedzką z poniższego obrazka? - 3 zł
bizonsky - tldr;
Kurier czeka sobie z dostawą stygnącego ciepłego jedzenia pod bloke...

źródło: comment_1648414407D90KvWb8npLqUWnGYWzsLU.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@bizonsky: to piszesz do pyszne w sprawie zamowienia że po pierwsze niezgodne z zamówieniem a po drugie jestes uczulony na ogorki w occie (nie musi byc to prawda) i tego jesc nie bedziesz. Oni sie skontaktują z restauracją i restauracja powinna zadzwonic i przeprosic a od pyszne pewnie zwrotu 100% nie dostaniesz ale kod rabatowy bankowo wleci.
  • Odpowiedz
  • 1
@mieszkamzmamusia nie, są też lokale mające swoich kurierów na pyszne i innych podobnych portalach

sorry za poprzednia oslchla odpowiedź ale mnie #!$%@? w robocie właśnie na koniec dnia i musiałem kogoś mocno sprostować przez co jestem w bojowym nastroju XD
  • Odpowiedz