Wpis z mikrobloga

@login-jest-zajety Jaka waga, jaki dystans? Ja mam m365pro z 2019 roku, 80kg, najczęstszy dystans 16km w obie strony. Jak jest ciepło to spokojnie >50% baterii po powrocie, jak jest zimno to około 45% zostaje.
Przejechane 3000km bez awarii, więc model mogę polecić.
@login-jest-zajety Jak chcesz to tradycyjnie, polecam peppera, jak trochę poczekasz może się trafić przecena/okazja z polskiego sklepu z gwarancją.

Nieraz można coś zamówić z wysyłką z Polski na Ali - jutro np. będzie wyprzedaż. Ale nie wiem czy w przypadku hulajnogi nie wolałbym zapłacić więcej i mieć gwarancję.
@login-jest-zajety A, no i jak kupisz to obowiązkowo do dętek slime, pompujemy do 4atm (jak nie lubisz sam pompować to Mi Portable Electric Air Pump) i... no dobra, błotnika nie trzeba od razu wymieniać.
Ale zabawa jest przednia. Dziś się wybrałem do lasu i choć nie jest to sprzęt w teren to ubawiłem się setnie.
@mathmed: Szukam czegoś do sporadycznej jazdy ale dobrze by było gdyby przejechała te 15km. Mam 198 cm wzrostu i 110kg wagi więc lekko nie będzie miała. Celuje w Mi Pro 2 albo MAX G30E II. Zależy mi na polskim sklepie z fakturą VAT. W tej chwili na stronie https://www.segway-polska.pl/produkty/680-hulajnoga-elektryczna-ninebot-by-segway-kickscooter-max-g30e-ii-8719325845549.html jest promocja ale czy to dobra cena czy polować na pepperze dalej?