Wpis z mikrobloga

@Nowakovsky próbujesz sex w zaciszu domowym do dawania i obciągania dla paru facetów w autobusie?
Jeżeli ktoś chce to robić to spoko ale też mogę to skomentować i wyrobić sobie zdanie o takiej osobie.
@Kamil32123: obciąganie w zaciszu domowym paru facetom (tak zwany gangbang jak byś nie ogarniał) a obciąganie w zaciszu prywatnego autokaru paru facetom to jest dokładnie to samo, tylko że tu dom a tu autokar.

Oba miejsca nie są miejscem publicznym, więc jest to normalna rzecz. Jak ktoś ma takie fetysze seksualne to już jego sprawa, ale bardziej zadziwiające już jest to że to właśnie Ty interesujesz się fetyszami innych ludzi, ale
@Nowakovsky skoro jeden epizod jest odpowiedzialny za całą karierę to jak najbardziej mogę oceniać całokształt przez pryzmat aukcji z której jest kojarzona większość osób.

Przeczytaj sobie definicje słowa normalne bo widzę, że nie masz pojęcia o czym piszesz. A ja się nie interesuje się fetyszami innych tylko ona próbowała tym zainteresować innych dając video ze swoim wyznaniem. Ty ja nazywasz dziewczyna z fetyszami a ja zwykłym szmulem.

A oczernianie kogoś po okładce
@Kamil32123: zatem tak... rozpiszę ci to zwięźle byś zrozumiał, bo widzę że prosty z Ciebie chłopak (ʘʘ)

Afera autokarowa nie jest odpowiedzialna za jej obecny "sukces" tylko odpowiedzialni są ludzie którzy na siłę o niej mówili, pisali, robili wywiady, zapraszali do klubów jako "extra gość", tworzyli memy i po prostu nagłaśniali jej osobę.
A wystarczyło zastosować zasadę #stopmakingstupidpeoplefamous i ta osoba obecnie by nie istniała w mediach,
@Nowakovsky nagrywała filmik jej znajoma jednak za jej zgodą oczywiście. I to ona się w nim udzielała więcej. Tak jej znajoma wrzuciła to na snapa i chyba było oczywiste, że takie wyznanie pójdzie dalej w las. No jak widać jej koleżanka nie zrobiła kariery na tej akcji bo nie chciała(teraz podobno tego żałuję ale jak widać jak ktoś nie chce zbić kapitału na gównie to sam się nie zrobi).

Próbujesz negować, że
Za to był filmik jak wciągała kreskę z pytonga ale dla Ciebie to też pewnie normalne zachowanie.


Każdy lubi i robi to na co ma ochotę. Jeżeli ma taki fetysz to spoko, jej sprawa i nic mi do tego. Tak samo jakby miał przypierd*lać się do fetyszystów stóp (co dla mnie osobiście jest obleśne), ale tego nie neguje bo jak napisałem wyżej - każdy lubi i robi to na co ma ochotę.
@Nowakovsky mi też koło #!$%@? lata co kto robi ale zwyczajnie śmieszy mnie promowanie patologi. To ty wielkie dałeś oburzenie bo nazwałem twoja ulubienicę bus queen.

Definicja słowa normalny według słownika języka polskiego:
normalny I
1. «taki, jaki powinien być»
2. «najczęściej spotykany»
3. «zdrowy psychicznie i fizycznie»
4. «mający wszystkie przypisane sobie cechy,

I masz rację to nie ty ustalasz co jest normalne. I obciagnie dawanie kilku facetom NARAZ nie jest
@Kamil32123:

ta Queen a raczej bus queen


@Nowakovsky:

też byś pewnie chciał z busa przejść na milionowe zarobki co? ( ͡º ͜ʖ͡º)


Proponuję kupić okulary jak widzisz gdzieś w powyższej mojej wypowiedzi "oburzenie" xD

Bardzo się cieszę, że potrafisz używać słownika PWN, ale względem tego samego słownika definicja tego słowa głosi:

normalny II
1. «bilet pełnopłatny»
normalna III
1. «linia prosta przecinająca daną linię krzywą