Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, byłem u otolaryngologa w poznaniu, bo wydawało mi się, ze gorzej oddycham przez nos no i zdiagnozowała mi krzywą przegrodę do operacji. Tutaj na NFZ podobno rok, w śremie krócej i podobno tez dobrze robią. Teraz pytanie - jakie polecacie na NFZ ośrodki w Polsce, które dobrze zajmują się tymi sprawami? Zależałoby mi również na aspekcie estetycznym, no bo nie chciałbym zeby mi sie jakoś pogorszył, a wolałbym zeby polepszył(czy ta operacja ma na to jakiś wpływ? bo chyba moze mieć). Moze być również Warszawa, Wrocław, Kraków na NFZ, ewentualnie te jakieś mniejsze miasta jeśli są dobre.

#nos #medycyna #septoplastyka #zdrowie #chirurgia #poznan #warszawa #krakow #wroclaw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623dad69da6b96e2653a354f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: ja miałem robioną rynoseptoplastykę nosa na NFZ w kluczborku.
Bardzo polecam komfort oddychania niebo a ziemia plus miałem nochala skrzywionego mega w lewo i takiego ziemniaka (w-------m sie ryjem na lód w podstawówce i ukryłem ten fakt przed starymi)
Szczerze polecam Kluczbork (podobno jeden z lepszych specjalistów tam jest) ale jak masz krzywą przegrodę i nos wyglada normalnie to się nie ładuj w korekcje nosa zewnętrznego. Sama korekcja przegrody
  • Odpowiedz