Wpis z mikrobloga

#rosja #rosjawstajezkolan
Między ścięciem drzewa, a zrobieniem z niego papieru jest długa i wyboista droga. Wystarczyły trzy tygodnie sankcji, by ta droga stała się nie do przebycia dla rosyjskich zakładów papierniczych.
W Baszkirii, jeśli chce się dostać od lekarza receptę lub wyniki badań, trzeba przyjść z własną kartką A4
A będzie jeszcze śmieszniej.
yosemitesam - #rosja #rosjawstajezkolan 
Między ścięciem drzewa, a zrobieniem z nieg...

źródło: comment_16482781639TOd8uux7i6P8o5Bu11Wfb.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m-wjeczur: opanuj swoją nienawiść człowieku. Tam sa dziesiątki milionów ludzi którzy odcinają się od propagandy. Nie zachowuj sie jak dzikus, nikt nie chce żeby głodowali. Obi też walczyli o demokrację, w 92 nawet im się udało. N8e na długo co prawda.
  • Odpowiedz
@mleko3-2procent: Tak, tak - a Ci chłopcy pojechali na ćwiczenia, no nie?

No i ogólnie Rosjanie to taki miły naród i po pijaku to zawsze na hasło Katyń wybuchają płaczem i nas rzewnie przepraszają, tak było ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).

Nie, stary - miły ze mnie facet ogółem, ale ja
  • Odpowiedz
@m-wjeczur: Nie mowie ze sa niewinni. Znam historie. Widze bestialstwo ich wojsk i wladzy teraz i wczesniej i teraz na Ukrainie. Ale badz lepszy od nich, nie gadaj ze bys zaglodzil 140 milionow typie xd Mozesz sobie nie lubic, sam ich nie lubie - ale z tym głodzeniem i smiercia? Hitler na takiej narracji doszedl do wladzy :)
  • Odpowiedz