Wpis z mikrobloga

@NeutralnieDlaBeki ależ ja mam świadomość że inaczej się pewne rzeczy ocenia leżąc w łóżku z kawka i psem, który ogrzewa swoim ciałem moje jaja a inaczej w warunkach wojennych lub po wojennych.

My jako naród też nie mamy zbyt chlubnej karty w tym zakresie jeżeli chodzi o np. sytuację Niemców po ii wojnie światowej i pogromy jakie im organizowaliśmy.

Tyle tylko, że zło należy nazywać złem a nie pisać tak jak kolega
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@LukaszTV: nie wiem jakim śmieciem trzeba być, żeby się zachwycać takin sposobem informowania. Ponadto taki sposób tylko zaszkodzi Ukrainie. Wcześniej informowali normalnie i tak powinno być, bo się informacja przebija do rosyjskiego społeczeństwa i wzmacnia się narastanie złości na Putina. Jednakże takim sposobem komunikacji to tam będzie tylko złość na Ukrainę narastać.
Totalna głupota. Zero profitu dla sprawy, tylko jakis dzban (I pmusujace tutaj) poprawił sobie humor.
@kanapkazgownem psolaki, ukropy - możesz używać normalnego języka a nie jakiejś knajacko-podlaskiej nowomowy.

a psolaki wpuścili do siebie miliony tych ukraińskich zwierząt,


Właśnie tym "psolaki" różnią się od hołoty ze wschodu - świadomością, że człowiekowi w potrzebie trzeba pomóc.

jak widać niczego sie nie nauczyli po wołyniu, teraz chwilowo sie kochamy nawzajem ale wystarczy pare lat propagandy


Ty jesteś jednym z pierwszych propagandzistów. Bezmyślnych i sączących jad nienawiści wobec drugiego człowieka. Nienawidzący
@Niemamwiedzy: serio przeszukiwałeś czyjeś posty o 7 w sobote żeby znaleźć coś do wypomnienia? to już choroba psychiczna, ale to u was normalne w kraju chyba, gestapowskie metody macie we krwi bo wasze babki puszczały sie z nimi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@LukaszTV: do wszystkich oburzonych- ciekawe jakie byście zachowania przejawiali w sytuacji gdy kacapskie psy napadają na wasz kraj, mordują kobiety i dzieci, rozwalają wszystko co się da, a w mediach mówią że to nie wojna tylko niesienie pomocy bratniemu narodowi. To samo robili Polsce jakiś czas temu, dlatego teraz ten kraj nie ma inteligencji i znajduje się w czarnej dupie, bo go zniszczyli tak samo jak niszczą Ukrainę. A Was oburza