Wpis z mikrobloga

Siema #szpital Bardzo bym już chciał z ciebie #!$%@? wyjść :x W ogóle jest sprawa: mam wielką beznadziejnie fałszywą rodzinę, która trajkocze jak #!$%@? o wszystkich za ich plecami, a ze względu na to, że dużo ludzi mnie odwiedza, to kawałek po kawałku dowiedziałem się, że moje #!$%@? ciotki dzwonią do siebie nawzajem #!$%@?ąc, że leżę w szpitalu, bo mam problemy ze ćpaniem, co jak się pewnie domyślacie jest gówno prawdą i generalnie miałbym na to #!$%@?, ale wiem że takie durne plotki zaraz dojdą do moich rodziców, którzy martwią się o mnie #!$%@?, bo po 11 dniach leżenia nie wiadomo co mi jest i nie ma żadnej poprawy, a pieprzeni fermenciarze i tak już mają swoją prawdę objawioną. Mam zamiar zadzwonić do każdej z ciotek po kolei z zaskoczenia i dosadnie, lecz kulturalnie powiedzieć im, żeby się #!$%@?ły. Czy lepiej olać sprawę? #pytanie #porannedylematy
źródło: comment_x3qJ33irVNdEbnFE7YzUViTnqmhRLMRf.jpg
  • 62
@sledzislaw: Wróciłem do wątku specjalnie żeby się przekonać że jednak fałszywy alarm był, a tu jednak stwardnienie. Niesprawiedliwość straszna, ale musisz grać z takimi kartami jakie dostałeś. Życzę stalowej psychiki, bo to teraz dla Ciebie najlepsza przepustka do poradzenia sobie w podobnej sytuacji.

Wal w każdym razie zawsze gdybyś chciał pogadać, albo jak ktoś wyżej napisał - potrzebował kasy lub pomocy.
@dzoli @Piotrekp666 @winnux @unstyle @enigmatyczny_hipolit @Fundinmotion Dzięki wielkie! Pierwszy szok minął, dzisiaj wstałem pełen energii do życia, musi być dobrze! :) Popołudniu mam kolejny rezonans, tym razem mózgu i po nim będę wiedział jak na ten moment wygląda choroba. Będę informował o wszystkim, jeśli Was to interesuje, może moja wiedza (a raczej na ten moment niewiedza) się komuś przyda. Pozdrawiam i dzięki za wsparcie!
@sledzislaw: No i bomba, tak trzymać. Koniecznie informuj gdy będą nowe wieści.

PS. Breaking Bad oglądałeś? To jest serial w sam raz na te klimaty. Tylko może w razie czego nie wzoruj się na nim zbyt dosłownie ;) Ale przesłanie o czerpaniu motywacji z choroby jest rozbudowane i mocne.