Wpis z mikrobloga

@ebolek22: Też to chciałem wrzucać ahahahahahhaaha, ten gość co to pisał musiał niezłe dropsy brać, dlatego ja raczej jestem przekonany jedynie do autobiografii o ile nie są zrobieniem samemu sobie dobrze, a niestety takich mało na rynku sportowym
  • Odpowiedz
@ebolek22: o #!$%@?, a ja to zamówiłem żeby ogarnąć czy jest moment w którym oponiarzowi zaczęło #!$%@?ć. Widzę że nic się nie dowiem, bo pisał to gość oderwany od rzeczywistości i jeszcze mieszający fakty...
  • Odpowiedz
@ebolek22: #!$%@? XDDDD

Oni naprawdę to napisali tak, jakby to Max #!$%@?ł jakąś kontrowersyjną lipę i zrujnował wyścig Lando i Bottasowi (o którego bowlingu nawet nie wspomnieli xD)

Błagam - niech ktoś zapostuje opis Silverstone, bo tam musi być #!$%@? salto dekady xD
  • Odpowiedz
NIE NO NIE WIERZĘ XD

To musi być fejk albo jakaś satyra. Sposób w jaki to jest napisane przebija największych oponiarzy na tagu i powrutowców, jeżeli chodzi o uwielbienie dla jednorękiego xD
  • Odpowiedz
@KOXsu: trudno tutaj o miejsca na urojenia. Lewis zdobył 2 miejsce dzięki szczęściu, a wynik ten i tak był poniżej oczekiwań, bo startował z 1 miejsca, a po pierwszym zakręcie wszyscy główni rywale odpadli/zostali zezłomowani.

Verstappen wraz z innymi kierowcami zostali zmieceni z toru przez kolegę zespołowego Lewisa na pierwszym zakręcie. I nikt w świecie F1 nie próbował udawać, że była tutaj jakakolwiek wina Verstappena.

Autor z książki robi z tego
zobq - @KOXsu: trudno tutaj o miejsca na urojenia. Lewis zdobył 2 miejsce dzięki szcz...

źródło: comment_1648207062qpfG7HHN5LbIXEMRb55axj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KOXsu: Jak się widziało wyścig na Węgrzech, to opis z tej książki można porównać do największych fikołków odpieprzanych przez TVP, a ty tu z jakimiś urojeniami verstappeniarzy wyskakujesz
  • Odpowiedz
@KOXsu: Nie wiem po co odpisuję, bo wiem, że trollujesz, ale i tak wyślę.

Kisnę, bo pech Maxa - i to jak bardzo nie miał na tą sytuację wpływu - połączony z opisem w tej oponiarskiej propagandówce, wyglądają #!$%@? komicznie xD

Ktoś powinien przeczytać ten opis z nagraniem startu na ekranie i powstałby solidny content xD
Tywin_Lannister - @KOXsu: Nie wiem po co odpisuję, bo wiem, że trollujesz, ale i tak ...
  • Odpowiedz