Wpis z mikrobloga

@jaqqu7:Na samym początku jak Elderzy powiedzieli co powiedzieli byłem troche taki że 'no nie wiem, troche meh i nie wiem co sądzić o tym koncepcie'

Ale potem jak zobaczyłem jak G5 wyglada i styl w jakim Luffy walczy pierwsze co pomyślałęm 'tak, to jest to'. Tak powinna wygladać finałowa forma Luffiego, pełna wolność nad swoim ciałym, derpiaste, śmieszne i kreatywne ataki oraz wylewająca się ze wszystkich kadrów radość. Mistrzostwo świata.
  • Odpowiedz
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: Ja to interpretuje w taki sposób że owoc nie był przebudzony od 800 lat więc obstawiam że byli jacyś userzy wcześniejsi, ale ich poczucie wolności i charakter nie były tak silne by byli w stanie przebudzić ten owoc. Wiec to nie jest tak że owoc sprawia że Luffy jest koksem, Luffy po prostu swoją ciężką pracą i charakterem doprowadził do sytuacji że owoc był w stanie się przebudzić i
  • Odpowiedz
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: No tutaj też w tym chapie mówi że jego 'bicie serca brzmi śmiesznie' wiec wiadomix że owoc w jakiś tam sposób działa na użytkownika. Tak samo obstawiam że np Smoker nie palił 2 cygar jednocześnie przez cały czas przed zjedzeniem owocu.


No ale to mówie moja interpretacja, może być jak najbardziej błędna :)
  • Odpowiedz
@GerwazyHeghen sądzę ze joyboyowie byli, ale piraci tez byli mocne dziki przez ten czas i wpadali marines ostro w ludzi. Ale odzie się ufa. Ale ciekawi mnie to. Jak wiedzieli o tym, na marineford zakładamy najpóźniej o jego gumowej mocy, co watpie, bo sądzę ze smoker w raportach o tym wspominał, samo uderzenie niebiańskiego smoka powinno byc na nim powieszona flaga śmierci. Ciężko mi uwierzyć ze nagle teraz stwierdzili luffy to
  • Odpowiedz