Wpis z mikrobloga

@pojaszek: dla mnie spoko, nie obraziłbym się o taki :)

Btw. sprawdź co ma developer w planach zagospodarowania przestrzeni wspólnej. Jeżeli ma tam wpisane płytki i tynki, to masz prawo tego od niego wymagać, jeżeli nie ma, to widziały gały co brały ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@prawiedobrze ja się tylko dziwię ze w bloku premium, gdzie drzwi do mieszkan są obite skóra i wszystkie okna są aluminiowe, klatki nie mają otynkowanych sufitów a schody wyglądają tak surowo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@prawiedobrze: @PanBulibu: @prawiedobrze: a gówno, kwestia gustu to może być kupującego, a nie dewelopera, koszty obniżył i tyle, sprzeda mieszkania z designem. Taki beton to fajny będzie po roku, jak go nawet nie zaimpregnował.

@pojaszek: ja bym nie brał, jak premium to mógł to jakimś szkłem dać po ścianach, a na posadzki właśnie żywice. Ale wiadomo że tu nie o dizajn chodziło, a o kasę, bo to wygląda
  • Odpowiedz
@pojaszek: to zdjęcie mogłoby być symbolem do czego prowadzi tani pieniądz. płacić kupę siana, a otrzymywać nic. nikt w interesie się nie napracuje. deweloper nie musi - klient zapłaci każdą cenę z czapy - klient jeszcze nie zarobił i nie zna wartości pieniądza - bank hojny, da na wszystko. bankowi opłaci się jak najwięcej pożyczyć, bo później drugie tyle zarobi.
  • Odpowiedz
@emeig: jak Ci się wydaje, że prefabrykowane biegi schodowe i żelbetowe ściany jako-takiej jakości są tanie, to wyjaśniam, że nie są;) To oszczędność na terminie, bo nie trzeba tego tynkować i kłaść płytek, a w czasie, kiedy ciężko o dobrego tynkarza czy plytkarza to ważne.
  • Odpowiedz