Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich ludzi o dobrych sercach. (ʘʘ)
Jeśli ktoś zastanawia się, czy warto oddawać krew, to ten wpis jest najlepszym przykładem, że tak. Otóż dziś dotarła do mnie paczka z #barylkakrwi . A w niej znalazły się: czekolady, skarpetki, kubek i worek z legendarnym logiem #wykop , wisiorek, kubek klasyczny, kodzik 25% na żelki, kodzik na hosting, kilka Michałów Białków, super kartka i podziękowania z podpisem samego @m__b oraz @Pociongowy . Krew oddałem dopiero 5 razy w życiu, a spotkało mnie takie szczęście. Dziękuję wszystkim sponsorom: @wykop @bkwas @Sox-in-the-Box @MobileVikingsPL @ecco @Xtreme_Fitness_Gyms #centrumpakowania @Hostmark #pkp . Jeszcze raz bardzo wam dziękuję, a Was wykopki zachęcam do czynienia dobra ()
  • 10
@Lukasz_sul: w czasie pandemii jest jeszcze zniżka na PKP

jeżeli od 14.03.2020 oddałeś honorowo 3 raz krew i/lub jej składniki (nie ważne czy miałeś Covid czy nie) to dostajesz 33% ulgi na przejazdy koleją, działa na drugą i pierwszą klasę (w składach EIC/EIP tylko na drugą)

aby z tego skorzystać (prócz oddania krwi/składników) potrzebujesz iść do RCKiK, tam wydają odpowiedni papier który trzeba wozić ze sobą, papier jest ważny 6 miesięcy