Wpis z mikrobloga

#stalker
Mógłby powstać jakiś mod z aktualizacją geopolityczną i czasową, kiedy Rosja przejęła kontrolę nad elektrownią i można wpierać rozmaite frakcje dążące do jej odbicia, w tym siły ukraińskie, albo wesprzeć okupantów i kontrolę Rosji nad elektrownią. I Rosja tam czegoś użyecznego szuka, albo po prostu szantażuje wysadzeniem, jak w realu. Albo jedno i drugie.
wypok312 - #stalker
Mógłby powstać jakiś mod z aktualizacją geopolityczną i czasową,...
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wypok312: widać, że wiedze o tworzeniu gier albo modyfikacji masz poniżej zera, więc pozwól, że trochę Ci pomogę.

1. Jak szukasz moderow to w przypadku stalkera siedzą na moddb
2. Obecnie wojna wprowadziła trochę morowe powietrze w tej scenie jako, że moderzy pochodzą z wielu krajów.
3. Aby zrobić moda wpierw musi się dać. Nikt nie ma dostępu do kodu źródłowego gry a bez tego wiele rzeczy jest niemożliwa do wprowadzenia
@Campell:

: widać, że wiedze o tworzeniu gier albo modyfikacji masz poniżej zera,


Chcę po prostu zebrać poparcie które stworzy zapotrzebowanie na takie projekty. Co umożliwi presję. To tylko luźny pomysł, ale w przyszłości może zostać potraktowany poważnie, jeżeli wystarczająco duża liczba graczy będzie tego chciała. To pewna koncepcja. Nie zależy mi na tym aż tak bardzo, więc na chwilę obecną zaprezentowałem ten pomysł jedynie na wykopie.

To nawet nie musi
@Issac:

bo każdy jest modderem xDDDDD

No właśnie, przedstawiłem jedynie jakiś zamysł fabularny, który może się komuś spodobać, albo i nie. I to wszystko w ramach shitpostingu na wykopie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wypok312: a może zamiast dorzucać ludziom presji w codziennym życiu to zaspokoić ich potrzeby? Myślisz, że moderzy robią coś pod presją? To są zwykłe osoby, które też miały pomysł, ale ze nie są wstanie znaleźć osoby, która to zrobi za nie to zrobiły to same i wydały na świat. Jak chcesz wywoływać na kimś presję to wpierw daj mu coś w zamian