Wpis z mikrobloga

@eldzej_10: Nie wiadomo czy kwalifikuję się jako przegryw,

ale o Romanie Warszawskim tak w skrócie
typowy red pilowiec, i mówi ok feminizmu (w znaczącej większości wypowiedzi)
natomiast niestety jest to prawak i to radykalny, potrafi #!$%@?ć niesamowicie wręcz skrajnymi, oszołomskimi bredniami prawackimi
@M_xxx: Prawak ale taki bardziej a la korwin czyli libertarianin - Roman szanuje KK, ale często po nim jedzie i odwołuje się do nauki niezgodnej z Kościołem czyli ewolucji

U mnie wieloma rzeczami punktuje bo facet rzeczywiście ostro wyjaśnia feministki, chociaż rzeczywiście teksty typu "monogamia jest opresyjna wobec seksualności mężczyzn" są dla mnie po prostu nie do przyjęcia xD
@eldzej_10: Dla mnie znacznie bardziej nie do przyjęcia jest mówienie że USA w czasach niewolnictwa czarnych było "niesamowitą oazą wolności", wychwalanie szlachciców i gnojenie chłopów, czy mówienie że rewolucja robiona przez najbogatszych w kraju ludzi celem dojścia do pełnej władzy tychże burżujów sprawia że w kraju jest więcej wolności.
Np. tutaj mówi że rewolucja amerykańska spowodowała że "powstał kraj który był niesamowitą sferą wolności". Hmm....na pewno nie dla niewolników, bo niewolnictwo zniesiono sto lat później.
Warszawski mówi też że najlepiej jak w kraju rewolucję zrobiłby taki Kulczyk wraz z innymi najbogatszymi ludźmi. A nie tacy ludzie jak ja, czy zapewne i ty. Wpływ na politykę to nie dla nas według Warszawskiego. To chyba podobnie jak z tą wolnością, też zapewne nie
M_xxx - Np. tutaj mówi że rewolucja amerykańska spowodowała że "powstał kraj który by...
@M_xxx: Powiem tak, Romana oglądałem ponieważ trafnie diagnozował nasz rynek matrymonialny gdzie mamy coraz większą hipergamię. Nie zagłębiałem się aż tak bardzo w politykę a nawet jeśli słyszałem coś od niego w tym klimacie no to stwierdzałem że ma mądry content odnośnie relacji damsko-męskich i na tym się skupiałem.

Po tym co obejrzałem jestem trochę w szoku. Ogólnie nie mam jakichś poglądów politycznych, razi mnie prawica w wydaniu konfederacji, razi mnie