Wpis z mikrobloga

Dobrze rozumiem dzisiejszy dzień?
1. Ruski okręt desantowy poszedł z dymem.
2. Polski ład poszedł z dymem.
3. Minister rozwoju poszedł z dymem.
4. Ruski kocioł pod Kijowem jak i cała ich ofensywa (a właściwie to już defensywa) bez ogłoszenia mobilizacji idzie z dymem.
5. Pogłoski, że Biden ma się spotkać z Trzaskowskim i cały misterny PRowy plan pisu też pójdzie z dymem.
6. Każda próba siania ruskiej propagandy na wykopie durnymi obrazkami też od razu idzie z dymem

Tyle dymu, a jeszcze nawet nie ma 12 godziny. Dzień dobry :)

#ukraina #bekazpisu
  • 64
  • Odpowiedz
@prawiedobrze: jak do końca miesiąca pis albo chociaż kaczor pójdzie z dymem to wstawiam zdjęcie przelewu za 500zł na wybrany przez wykopki cel charytatywny. jak do końca dnia to 2k i pierwszy raz powiem dzień dobry nie kłamiąc
  • Odpowiedz
XDDDDDDDDD o #!$%@? to chyba coś najśmieszniejszego co dziś przeczytam. Typ został wyruchany przez Tuska bez mydła, jest leniwy, i bez charyzmy, i ma być kim? Prezydentem? XD


@RexxarHell: Tak beznadziejny kandydat przegrał o włos z urzędującym 5 lat prezydentem wspaniałego PiS-u? I zdobył zaledwie 10 mln głosów...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eMJot: no i? Też na niego głosowałem po tym co PiS #!$%@?ł z wyborami kopertowymi. Tyle, że typ olał cały potencjał, i Tusk go wyruchał. Nawet campus Polska mu zabrał xD
  • Odpowiedz
@agdybytak: @Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: ale #!$%@? z tym angielskim bo mają tłumaczy i twoim wymyslonym niedemokratycznym wyborem ktorego nikt oprócz ciebie nie kwestionuje ale o czym on ma z nim gadać jak Trzaskowski nie jest w zadnym stopniu decyzyjny w żadnych sprawach oprócz zatrzymania kursowania tramwajów w czasie lądowania Bidena i to nie jestem pewny ze mialby cokolwiek do powiedzenia
  • Odpowiedz
1. Ruski okręt desantowy poszedł z dymem.

2. Polski ład poszedł z dymem.

3. Minister rozwoju poszedł z dymem.

4. Ruski kocioł pod Kijowem jak i cała ich ofensywa (a właściwie to już defensywa) bez ogłoszenia mobilizacji idzie z dymem.

5. Pogłoski, że Biden ma się spotkać z Trzaskowskim i cały misterny PRowy plan pisu też pójdzie z dymem.

6. Każda próba siania ruskiej propagandy na wykopie durnymi obrazkami też od razu
  • Odpowiedz
@poprostuzyj Główne założenie wału było przesunięcie ludzi na ryczałt, który trafia do budżetu państwa zamiast do samorządów. Dzięki temu uzależniają miasta od swoich dofinansowań. Podatek pit też trafia do samorządów więc obniżając go nie tracą swojej kasy i jednocześnie osiągają wcześniejszy cel - uzależnienie samorządów od dofinansowań państwowych.


@MojoJojo: ja pierdziele, człowiek w spokoju nie może sobie prowadzić działalności bo co chwila zmiany. Kurła, tyle czasu myślałem co z tym nowym
  • Odpowiedz