Wpis z mikrobloga

@MaxVerstapen:
Prócz 13 pro max reszta iPhonów trzyma podobnie lub gorzej na baterii niż androidowiec za tą samą kwotę.

Problem jest jednak taki, że od kiedy Huawei odpadł, to zostaje tylko Samsung i chińskie zabawki albo Apple, więc sam będać androidowcem od Galaxy S1 przy zmianie telefonu mam do wybory S22 Ultra (który mi średnio podchodzi) Z Fold 3 (który kusi ale to jeszcze nie jest to) i 13-14 pro/pro max.
  • Odpowiedz
Za wcześnie , żeby to tak na razie wszystko opisać. Mam dużo nawyków z androida. Dużym minusem dla mnie jest klawiatura, nawet jak pobrałem tą googlowską i tak jest kiepsko. Na androidzie zasuwałem jak zły, a tutaj dużo roboty przy pisaniu.
Myślę , że spokojnie będzie w stanie posłużyć mi 4-5 lat i to jest właśnie spoko. Chociaż ten Huawei co mam, to ma już prawie 4 lata i nadal jest kozackim
  • Odpowiedz
@Trique: no właśnie ja się zdecydowałem na Iphone , bo nie widzę , żadnego sensownego telefonu na rynku obecnie. Olewam tę chińszyznę a wielkie Galaxy są mi zbędne. Szkoda, że Huawei utracił google , bo myślę , że nadal robiliby kozackie telefony...
  • Odpowiedz
@Trique: no niestety, ja siedzę szósty rok na S7 bo czekam na dobrego samsunga ze snapem, innej firmy nie kupie, a iphone ma za małą integracje z googlem jak dla mnie. czekam jeszcze na S23 ale to już naprawde ostatni rok (i tak sobie powtarzam od premiery S10 xD)
  • Odpowiedz
@Rozporek12: Mam dokładnie taki sam punkt widzenia. Konkurencja w Androidach bardzo osłabła po odpadnięciu Huawei. Zostaje tylko praktycznie Samsung, niedostępny i z problemami Pixel i kompletne zero. O chińskich wynalazkach, na zabugowanym systemie, aktualizacjach oderwanych od pługa w kolorowych jak pisanka obudowach nawet nie wspominam.
  • Odpowiedz
@Rozporek12: Jak się całe życie miało androida to może wydaje się bardziej intuicyjny, ale wcale tak nie jest. Jak miałam Android one, a niebieski jakiś inny, to nie wiedziałam jak u niego w telefonie coś tam zrobić, bo u mnie było inaczej. iPhone chyba wszystkie mają wsio tak samo, bo mają tą samą wersję systemu. Jak dla mnie te Huaweie to był zdecydowanie gorszy wybór niż Xiaomi - jak na swoją
  • Odpowiedz