Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fizzly: Te laski tam to jest dramat. Na takie wyprawy tylko mężczyźni. Ci złowili rybę, te ryczą bo szkoda jej. One by z głodu zdechły gdyby była jakaś awaryjna sprawa.
  • Odpowiedz
  • 1
@fizzly
@berecik miałem wrażenie, jakby one wyszły pierwszy raz z jakiejś bańki. Łowienie ryby? No wiadomo, że łowi się całą rybę, a nie wyczyszczony filet w plastikowym opakowaniu.
Ten ponton - wszystko mogło się tam zdarzyć. Również to, że uciekł z przystani i tak dryfował swobodnie.

Z jednej strony ciekawi mnie ten program i motyw takiej odludnej podróży, ale z drugiej takie wstawki są zupełnie pozbawione sensu
  • Odpowiedz
@berecik: @Majku_: No, masakra jakaś... jeszcze ta Hirsch chociaż z sensem gada, ale ta krótko strzyżona blondi to jakaś urwana z choinki totalnie... Bambinizg w pełni :D

Ten ponton - wszystko mogło się tam zdarzyć. Również to, że uciekł z przystani i tak dryfował swobodnie.


@Majku_: Obstawiałbym reżyserkę niestety.
  • Odpowiedz
  • 0
@fizzly też myślałem o reżyserce. Ciekawi mnie też pomysł braku prądu - czy dwaj tak doświadczeni kapitanowie dopuściliby się takiego zaniedbania i nie przewidzieli zużycia energii?
No i tak to jest - z jednej strony fajnie się to ogląda, a z drugiej takie bzdury ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@fizzly no bo w sumie co ma się dziać? Jestem laikiem, jeśli chodzi o żeglarstwo, ale zakładam, że to jak dłuższa podróż samochodem, tylko znacznie bardziej skomplikowana. Ale w gruncie rzeczy masz sprawną maszynę, trasę, zapasy, kontrolujesz to wszystko, dostosowujesz się do pogody i elo. Ale samo ogarnianie pokładu, rozdzielanie obowiązków, ogólnie życie na morzu itp mogłoby być ciekawe bez dodatkowych, sztucznych dram.

Chociaż odcinek za tydzień z jakimś tam sztormem może
  • Odpowiedz
@Majku_: @fizzly: bambinizm bambinizmem, ale przed złowieniem ryby to stekiem się zazerala jak szalona.

Jak w poprzednim odcinku one żądały od tego by ekipa telewizyjna też brala udzial w wachatch nocnych. To dla mnie było XD, a Liroy wtedy pokazał jak bardzo ma w dupie. Najbardziej to i tak wkurza mnie Królikowski i miloszewski.
  • Odpowiedz
@soadfan: No Królikowski to masakra, takie duże dziecko...pozer straszny. Mnie tam wszyscy wkurzają chyba xD Tylko Maję Hirsch jakoś znoszę, ale to dlatego że ją lubię ogólnie jako aktorkę. Dlatego nie będę tego już oglądać, bo raz że nie ma czego, dwa że wszyscy mnie tam wkurzają :D
  • Odpowiedz
@soadfan: @fizzly: o Antku to pisał nie będę, to tam wystarczy popatrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale poważnie, jestem w lekkim szoku, jacy oni są odklejeni.
Ta nie umie gotować i się tym chwali; tamta czuje niebezpieczeństwo, bo przycięła palec, czy co tam zrobiła; Antek syfu narobił i poszedł zdziwiony, że sprzątać trzeba - no jakby wypuścili ludzi z bańki i powiedzieli "patrzcie, taki jest świat".
  • Odpowiedz
@Majku_: Tak, to fakt. Liroy to tam za takiego ojca robi wśród bandy dzieci... zachowują się tam wszyscy serio jakby spod klosza wyszli. Najlepsze to oburzenie że żeby zjeść rybę, to trzeba ją zabić!! xD Szok...
  • Odpowiedz
Najlepsze to oburzenie że żeby zjeść rybę, to trzeba ją zabić!! xD Szok...


@fizzly: No mówię Ci, że ryby to się w sklepach kupuje. Bo w sumie skąd się biorą? No ze sklepowego magazynu. A tam skąd? Ciężarówka przywiozła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz