Wpis z mikrobloga

#csiwykop #glovo

Siema Mirki, jest sprawa dla CSI. Znalałem typka na fb, który od paru dni chodzi na fb po różnych grupach dotyczących pomocy Ukrainie i wkleja ten sam post, w którym pisze, że przyjął uchodzćów i zbiera jedzenie (i na końcu dodane, że ma nowe konto na fb bo się wstydzi pisać z normalnego konta - tu mi się zaświeciła lampka). Napisałem do niego, zeby sprawdzic jakiej pomocy oczekuje i tutaj troche sie zdziwiłem - poprosił o cukier, mąkę, wędliny, słodycze dla dzieci. I prosi, żeby mu zamówić przez glovo na adres, który podał.

Teraz się zastanawiam, czy gość rzeczywiście naciąga ludzi na mąkę?!? Coś mi tu nie gra, dlatego zastanawiam się, czy to może jest dostawca Glovo, który bierze to zlecenie i za te pieniądze kupuje coś innego. Czy któś tu jest kurierem glovo i mógłby opisać, jak wygląda np realizacja zamówienia z biedronki przez kuriera? Czy taki kurier może kupić dowolne rzeczy za ten hajs?

Z góry dzięki za pomoc, jak ktoś mi potwierdzi, że można takie wały robić na glovo to podam więcej szczegółow i kręcimy inbe
  • 2