Wpis z mikrobloga

Już zaczyna się narracja, że to nie Rosjanie tylko "Putinowcy". Ukraina odpiera ataki "putinowskich żołnierzy" - Radio GRA.

Nie pozwólmy znowu wybielić całego narodu tak jak było z Niemcami. To nie "putinowcy" to Rosjanie zabijają, gwałcą, okradają Ukraińców od 24 lutego 2022 roku.

#wojna #rosja #ukraina
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Accidentally: najgorsze, że ludzie na zachodzie nie znają Rosjan jak my. Jak napisałem, że Putin ma szerokie poparcie społeczne, najpopularniejszy opozycjonista nie różni się od niego w kwestii ekspansji, a agresje i ekspansjonizm mają w krwi przez 100 lat propagandy władz to zostałem zaminusowany na reddicie. XD Według nich Rosjanie niewiniątka, zmuszani są do popierania Putina publicznie i większość żyje nieszczęśliwa jak Koreańczycy pod Kimem.
  • Odpowiedz
Nie pozwólmy znowu wybielić całego narodu tak jak było z Niemcami. To nie "putinowcy" to Rosjanie zabijają, gwałcą, okradają Ukraińców od 24 lutego 2022 roku.


@Accidentally: no nie tylko Rosjanie, bo też Czeczeni, Jakuci, Kałmucy i co tam jeszcze wchodzi w skład federacji.

Rzeczywiście to Ty tutaj wybielasz wiele narodów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Accidentally: ale to jest tako jak z mowieniem, ze pozbycie sie Putina wszystko zalatwia, a tak na prawde guzik zalatwia.


@gg_jap: Pozbycie się Putina daje szanse na koniec konfliktu, zawieszenie broni i rozpoczęcie rozmów.
  • Odpowiedz
@miki4ever Ale ja się z Tobą zgadzam. Uważam, że obarczanie wszystkich Rosjan jest krótkowzroczne. Jeśli obwinimy cały naród ciężej będzie w przyszłości znormalizować stosunki międzynarodowe.
  • Odpowiedz
@Accidentally: dlatego nie życzę Putinowi zbyt rychłej śmierci, w przeciwieństwie do wielu tutaj. Usunięcie Putina prawdopodobnie oznaczałoby wybranie prezydenta pozującego na nowoczesnego i prozachodniego oraz normalizację stosunków z Rosją.
  • Odpowiedz