Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 28
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:02:00, Środa, 23 marca 2022. Imieniny: Pelagii, Oktawiana, Feliksa. Słońce wstało dziś o 05:42. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 12 godzin i 22 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:53 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 18:04. Ciemna noc zapadnie o 19:22, ale gwiazd można wypatrywać od 18:40.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa ...
  • 10
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Witamy w słoneczną środę! W Poznaniu temperatura nawet do 19 stopni ( ) Czy to wiosna tak oszalała, czy apka pogodowa - któż to wie, któż wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego dnia pysie,
o.....i - Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @...

źródło: comment_1648023141Q8Mci9fyV0Q8aW9VjGUuwI.jpg

Pobierz
Dzień dobry, chwile mnie znowu nie było ale i roboty dużo obecnie. Korzystając z pogody udało się w tym tygodniu rowerem pojeździć i kilkadziesiąt km już jest w tym roku. Tak pozatym to niewele nowego u mnie ostatnio nowości i jescze kilka starych tematów mam do ogarnięcia. Przyszła też wiosna i na podwórku trochę prac jest ale to się przy okazji w wolnej chwili robi. Miłego dnia, dziś środa to już prawie
Dioddy - Dzień dobry, chwile mnie znowu nie było ale i roboty dużo obecnie. Korzystaj...