Wpis z mikrobloga

Czy mi się zdaję czy AI z każdą kolejną wersją robi się co raz bardziej tępe? biję się z kebabem grając Mołdawią a Wenecja którą mam za sojusznika #!$%@? sobie swoją armią na inflanty xD Oczywiście nie muszę również mówić że pozostali sojusznicy tylko sobie bezczynnie stoją i się przyglądają, ewentualnie w najlepszym wypadku kręcą się bez celu
#eu4
  • 6
@Don_Pelayo: @Baleburg: bo to są wydawniczy debile. Zrobiliby model jak np. WoW (czyli kupujesz tylko najnowsze DLC, poprzednie już wchodzą w skład "podstawki") i byłoby okej. Ale nie, chciwość ważniejsza i w efekcie liczba kombinacji ich DLC wynosi 2^n, gdzie n to liczba DLC. Na ten moment DLC jest 18 (content packów nie liczymy), co oznacza, że EU4 może istnieć w 262144 konfiguracjach, kolejne DLC podwoi tę liczbę. XD Każdorazowo
@Fenrirr: podsumujmy:
1) nie ogarniają, nie mam wszystkich dodatków i się wielokrotnie dziwiłem o co chodzi z tooltipem, czy misją np.
1a) żeby wydać rozkaz explore potrzeba 3 light albo 3 heavy ships - eee... normalnie mogłem bez DLC wpływać jedną barką w nieodkryte akweny, dokupiłem jakiś dlc i nagle nie mogę,
1b) misje Mohawka, wszystkie twoje prowincje mają wybudowany longhouse - kiedy ja nic takiego nie mogę wybudować, bo nie
@Jasak: EU4 to chociaż ma teraz ten abonament za 18 zł miesięcznie, więc się bardzo opłaca, co nie zmienia jednak faktu, że na własne życzenie stworzyli z gry niemożliwe do ogarnięcia puzzle.