Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo (a tych, którzy nie wiedzą odsyłam tutaj) znalazłem bulbulator. Stary, ruski sprzęt. Ojciec nabrał wody w usta, nie chciał się przyznać skąd to ma. Nieważne. Udało się uruchomić i połączyć z jakimś odległym wszechświatem alternatywnym! :D

Wieści z Wykopu Alternatywnego - George Lucas kontra reszta świata

#1

Przez wykop przetoczyła się wieść, że Apple kupiło prawa do Gwiezdnych Wojen.

@innuendoPL: Wielkie Jabłko Śmierci? :O

@Kozzi: znaczy co? Steve Jobs jako Luke kontra Bill Gates jako Darth Vader?

@ElCidX: Gwiezdne Wojny: Nowy iPhone, Gwiezdne Wojny: Windows kontratakuje, Gwiezdne Wojny: Powrót MacBooka

@Xanthia: teraz będą mogli pozwać całą galaktykę...

#2

Biedronka kupiła prawa do nakręcenia kolejnej części przygód Indiany Jonesa.]

@Destr0: w tej części Indiana przyjedzie do Polski i będzie próbował przeżyć za minimalną krajową

@jodynaa: Indiana Jones i zagubiona wypłata

@Ryzowy_Potwor: następną część kupi IKEA... Lucasowi ciągle mało pieniędzy...

...

w tym momencie tenteges odmówił posłuszeństwa... a w wyniku błędnej kalibracji chyba zniszczyłem parę wiosek na Ukrainie... no cóż, będę próbował dalej ;)

#wykopalternatywny
  • 12
@bardzospokojnyczlowiek: Aha, czyli problem jest trudniejszy niż liczyliśmy, ale prostszy, niż się spodziewaliśmy...

Dobrze, za 10 minut chcielibyśmy, żebyś uruchomił turbulator i nastawił go na identyczne koordynaty jak poprzednio. Jeśli tego nie zrobisz, czasoprzestrzeń 20 różnych wszechświatów będzie się dalej splątywać w naszej okolicy (Polska centralna, nie Ukraina :/) aż dojdzie do zerwania błon i wszyscy zawiśniemy w pustce międzywszechświatowej. A nas będzie dręczyć okropny ból głowy, bo 20 chłopa w