Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#studia #studbaza #przenosiny #studenckiezycie #pytanie #umk #zalesie
Jak ciężko się przenieść na inną uczelnię po pierwszym roku akademickim?
W zeszłym roku rekrutowałem na dwie uczelnie i na obie się dostałem, niestety na tę lepszą nie mogłem iść bo nie było na to dosłownie kasy xd
Teraz jestem na słabszej uczelni, ale mimo to chciałbym się przenieść na tę na tą drugą, lepszą, na którą nie poszedłem w zeszłym roku. Jak bardzo trudne to będzie? Myślę, że będę mieć średnią typu 4,4. Chodzi o UMK w Toruniu
Męczy mnie miasto w którym obecnie studiuje, myślałem że może się przekonam do tej uczelni, ale jest kiepsko jak dla mnie. Czy przenosiny są fizycznie możliwe, czy jestem skazany na kilka lat w gówno mieście?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623a03bcaa6ba135ae4e2371
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania
Możliwe jest to tylko w momencie, gdy będą te same przedmioty na pierwszym roku i ten sam zakres materiału. Żeby można było przepisać oceny.
Poza tym na taki transfer musi zgodzić się dziekan obu uczelni. Jak masz dobre oceny i spełniasz powyższy warunek to nie powinno być problemu, ewentualnie musisz jeszcze przygotować ładny elaborat z powodem transferu.

Albo najlepiej skończ licencjat/inżynieria i pójdź tam gdzie chcesz na mgr