Wpis z mikrobloga

co tu się stało w ostatnim czasie xD

jako prawilny red bullowiec tasowałem się do epickiej walki Super Maxa z Grande Charlsem. No załamałem się jak trzy bolidy nawaliły, ale to przecież nie wina Ferrari XD

i do tego widzę teraz na tagu same toksyczne red bullowe dzieci wrzeszące na Tifosi i rzucające zabawkami. Co tu się o--------a?

Ważne jest przecież, żeby wspólnie j---ć mercedesa. A jeśli przy okazji pokaże się też tym srebrnym barbarzyńcom jak powinna wyglądać uczciwa walka to chyba nawet lepiej?

Śmieszne jest szukanie sobie wroga na siłę i p-------------e się do Ferrari.
#f1
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zwaldemar: też tego nie ogarniam. To są jakieś odruchy kojota ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rok temu trzymałem kciuki za Maxa i Red Bulla, teraz w końcu moja ekipa wróciła i może z nimi walczyć. Wszystko jest git, niech wygra lepszy.

Nienawiść między Ferrari a RBR wymyśliliście wy, Mercedesiarze!
  • Odpowiedz
@chianski: Potwierdzam. Sam jaram się walką o najwyższe pozycje, w któych uczestniczą chłopaki w czerwonych furkach. Zyskuje na tym sport. Wstyd za tych trollujących niedojebów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@zwaldemar: Mercedes nisko i humor gitówa. Wygra najlepszy, czy to Ferrari, czy RBR, czy ktokolwiek inny poza Mercedesem - walka o taką wygraną to miód na oczy, co pokazał pierwszy wyścig sezonu
  • Odpowiedz