Wpis z mikrobloga

Powróciłem z Windows 8, Kubuntu 13 i Xubuntu 12 na Windows 7

K---a, co za ulga.. Zapomniałem jak to jest pracować na systemie nie wymagającym bawienia się w terminalu, nie sypiącym się po każdym nowym sterowniku bądź kaflach wyświetlanych na połowie ekranu 24"

To ja - Twój syn marnotrawny Windowsie 7. Przepraszam że odszedłem - nie popełnię już tego samego błędu.. Dla własnej wygody.

Ale 300 zł poszło się j---ć..

#windows #linux #ubuntu #cozaulga #gorzkiezale
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@11mariom: mówimy o celach użytkowych, nie serwerowych

To ja poproszę, kiedy przyjdzie do mnie dziewczyna o podpięcie 2 monitorów, 2 klawiatur i 2 myszek do hdmi i odpalenie 2 egzemplarzy Far Cry 2, tak żebym mógł pograć z dziewczyną na jednym piecu, a kiedy jej się znudzi, ona wyjdzie z gry, zrobi prezentację w PowerPaincie, a ja dalej będę grał. Pod koniec puszczę sobie muzykę, a ona jakiś film na
  • Odpowiedz
@JBFC: heh, wszelkie skrypty to są cele użytkowe. Wirtualne maszyny również, czasem mam potrzeby zwyczajnie coś potestować. To z myszką/klawiaturą na 100% się da - nawet jest info o tym.

poza tym:

wiele
  • Odpowiedz
@11mariom: Sam komuś wysyłam log z terminala, albo ktoś mi.... taka wzajemna pomoc za darmo na IRC czy coś...

A najlepsze jest to, że tam pewnie połowa softu u mnie nieaktualna, ostatnio byłem na windowsie dłużej niż 10 minut na wakacjach bo czas wolny i humble od EA było:D
  • Odpowiedz
@bodzio_pl: ja na windowsie mam tylko steama. I mam wyłączonego explorer.exe, z domysłu mi się włącza do steam big picture, szkoda, że nie można tego przyciąć bardziej… bo się laduje masa syfu przed tym wuj wie po co.
  • Odpowiedz
@bodzio_pl: ej, śmiej się. Ja czytałem fragmenty kodu linuksa, bo coś mnie ciekawiło jak to działa, albo po prostu potrzebowałem się dowiedzieć jakie ograniczenie jest narzucone na coś :D
  • Odpowiedz