Wpis z mikrobloga

@kuna999: uwielbiam to powielanie chińskich bajek
( ͡° ͜ʖ ͡°)
105iq- owszem, tylko to średnia nie z całych chin, a kilku szkół, które partia wytypowała do badania
  • Odpowiedz
@bartolomis: szok xdd kraj mulikulturowy, zbudowany na emigrantach z całego świata, posiada mniejszości

jak do tego doszło...


@Normie_Lurker: czy my oglądamy tego samego mema? Przecież tu śmieszne nie jest to, że Amerykanie wygrali, ale to, że wygrali Amerykanie azjatyckiego pochodzenia, potwierdzając szereg stereotypów nipoprawnych politycznie.
W wersji Netflixa byś miał tam czarnego, babę, transa i może Chińczyka-geja, ewentualnie białego co by był totalną ofermą ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@g8b8m8: Tak tak, wszyscy mierzą źle i to przez to średni IQ murzynów to 80 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale spokojnie na zachodzie pracuje się już nad rozwiązaniem tego problemu - są już pierwsze wspominki o normalizacji testów aby murzyni byli wyśrodkowani na 100IQ, czyli innymi słowy będziemy mieć osobne testy dla każdej rasy ( ͡º ͜ʖ͡º)

So tolerant xD
  • Odpowiedz
o normalizacji testów aby murzyni byli wyśrodkowani na 100IQ, czyli innymi słowy będziemy mieć osobne testy dla każdej rasy


@kuna999: Twoje wypowiedzi upewniają mnie w przekonaniu, że o psychometrii nie masz bladego pojęcia.
  • Odpowiedz
@pa6lo: xD #!$%@? fajnie trafić na "eksperta" w necie, powiedz mi w takim razie panie ekspercie dlaczego rozwiązanie polegające na dostosowaniu testów do rasy aby na papierze dobrze wyglądało nidgy nie będzie miało miejsca?
  • Odpowiedz
xD #!$%@? fajnie trafić na "eksperta" w necie, powiedz mi w takim razie panie ekspercie dlaczego


@kuna999: Sam sobie poczytaj w bibiliotece, albo poszukaj w necie zamiast powtarzać bzdury. Zresztą, widzę, po tym jak się spieniłeś, że miałem rację.
  • Odpowiedz
szok xdd kraj mulikulturowy, zbudowany na emigrantach z całego świata, posiada mniejszości

jak do tego doszło...


@Normie_Lurker: Nie to jest zabawne. Zabawne jest że na 340 milionów ludzi to ta 1% mniejszość pojawiła się w 100% w drużynie i walczyła o pierwsze miejsce ze swoim źródłowym narodem.

To trochę jak polskie ping pongistki.
  • Odpowiedz
@kuna999: Chyba nie zrozumiałeś
Nie chodzi o mierzenie, social justice czy inny syf.
Mówię o celowym pompowaniu wyników przez chińską partię komunistyczną, która robi to celowo dla celów wizerunkowych Chin.
Polecam kanał "serpentza" na yt, chłop 14 lat żył u nich i celnie punktuje takie akcje.
  • Odpowiedz
@g8b8m8: Ziomeczku to jest fakt, że azjaci zwłaszcza Ci z krajów troszeczkę bardziej na północ są najinteligentniejsi na Ziemi(widziałem kiedyś artykuł opisujący taką zależność w Wietnamie - południowy Wietnam mocno zaniża średnie IQ ogólnie w Wietnamie). Do tych najinteligentniejszych należą właśnie Japończycy, Koreańczycy i Chińczycy(zwłaszcza Ci z północy). A co do pompowania statystyk to Chińczycy są pragmatyczni - tam gdzie uznają to za stosowne to statystyki zaniżają a w innych
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: Chodzi o to, ze lewackie urojenia, ze kazdy moze byc kazdym sa gowno warte. W skrocie - statystycznie azjaci sa madrzy, murzyni sa glupi, a jak czlowiek rodzi sie z fiutem miedzy nogami, to jest chlopem, a nie baba. Cos jeszcze?
  • Odpowiedz