Wpis z mikrobloga

To kalendarium aż razi w oczy i specjalnie założyłem konto żeby jasno wypisać (wcześniej podczytywałem):

11.11 - Wywiad USA ostrzega o planach inwazji na Ukrainę
4.12 - Spotkanie międzynarodówki proputinowskiej w Warszawie, Marine Le Pen deklaruje, że Ukraina leży w strefie wpływów Rosji
29.01 - Kolejne spotkanie międzynarodówki w Madrycie - Morawiecki: „dobrze być wśród przyjaciół”
5.02 - Orban leci do Moskwy przekazać, co zostało dogadane na konferencji
24.02 - Putin dokonuje inwazji na Ukrainę

Wydaje się, że rząd był poinformowany lepiej, niż by się mogło wydawać o tym, co Putin zamierza, a w reakcji postanowił zacieśnić współpracę z jego sojusznikami.

#wojna #ukraina #rosja #pis
  • 28
@Jan_K: I o czym to świadczy według Ciebie, poza tym, że Morawiecki potrafi zachowywać pozory, jednocześnie podejmując znaczące decyzje totalnie po linii putinofilskich "przyjaciół"? Myślisz, że amunicja i Pioruny wpłynęły na rozwój inwazji w stopniu większym niż znikomy? Jakiekolwiek znaczące działania podjęto dopiero po kilku dniach od ataku, kiedy było jasne że blitzkrieg nie wypalił
@karmelion: Ludzie są głupi i nie wyłapują ostrzeżeń, które politycy do nich wypowiadają między słowami. Pamiętasz jak Morawiecki kilka miesięcy temu w parlamencie europejskim powiedział że "Co się stanie, jeśli Komisja Europejska rozpocznie trzecią wojnę światową? Jeśli do tego dojdzie, będziemy bronić naszych praw wszelką bronią, która jest w naszej dyspozycji" Wyrwane z kontekstu nabiera nowego znaczenia nieprawdaż? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
podejmując znaczące decyzje totalnie po linii putinofilskich "przyjaciół"


@karmelion: To znaczy jakie decyzje? Bo ja nie rozumiem czemu przykładasz się wagę do grupowego spotkania z liderami partii, co miało znaczenie właśnie w polityce partyjnej (bo większość z tych partii w swoich państwach nie rządzi), a pomijasz spotkania jeden na jeden z przywódcami połowy państw Europy, gdzie faktycznie można było podejmować wiążące decyzje.

Jakiekolwiek znaczące działania podjęto dopiero po kilku dniach od
@karmelion: tylko to nie ta "międzynarodówka" latała do Putna przed inwazją, tylko Macron i Szolc (tak Orban też dlatego #!$%@?ć go prądem tak samo jak 2 poprzednich). Nie mówiąc już o sprzedaży broni rosji, z której teraz są mordowani Ukraińscy cywile.

Zresztą zielonka która powołuje się na to że kiedyś miała konto, jest tak legimitywna że aż nie chce mi się komentować, bo ja kiedyś byłem tutaj Białkiem, ale mi się
Nałożono na mnie i na ten wpis ograniczenia, które spowodowały, że nie mogłem odpisać na Wasze niektóre wartościowe, niektóre #!$%@? komentarze. W związku z tym faktem wrzucę wpis ponownie jutro i jeśli będziecie mieć do powiedzenia coś bardziej wartościowego niż wyzywanie od trolli, bo śmiem doszukiwać się prorosyjskości w działaniach przyjaciół Orbana, oraz Morawieckiego - syna jednego z najbardziej prorosyjskich polityków w XXI wieku, to zapraszam do dyskusji.
@velmafia: @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl:
@karmelion: Nie w ogóle. Wyciąganie z całego ciągu zdarzeń 4 dat, pomijanie innych i tworzenie na tej podstawie jakichś teorii to nie jest żadna manipulacja. W taki sposób można o każdym, czy każdej rzeczy wypisać bzdury. Do tego jak chcesz dyskutować, to dyskutuj - proszę bardzo. Tymczasem Ty chcesz po prostu spamować ludziom, liczysz, że przebijesz się z pierwszym wpisem, a krytyki nie doczytają albo ktoś nie zdąży jej wypisać póki