Wpis z mikrobloga

Kolejność przypadkowa, również wybieram się do Neapolu i taką mam listę:
1. 400 Gradi
2. Pepe im Grani (niestety potrzebna rezerwacja online i trochę km za Neapolem ale podobno warto bo pizza top)
3. Pizzeria Gigi Sorbillo
4. Da michele
5. Da Attilio
6. Pizza 3.0 Ciro Cascella
7. 50 Kalo
8. Pizzeria Di Matteo
9. Pizzeria Vincenzo Capuano
10. Imperatore 1906
11. Pizzeria al’22
@onionhero może się poprawi, często pogoda jest inna niż na zapowiedziach. Ty na takim długim tripie na pewno zaznasz gdzieś słońca, ja tylko Neapol, Pompeje i Amalfi. W poniedziałek powrót

Nie, lecę z Okęcia.
@SgtPepper1942:

Jutro mija ostatni dzień obowiązywania stanu wyjątkowego dla wirusa Covid, który został wprowadzony w styczniu 2020 r., kiedy zaczęto mówić o epidemii w Chinach. Po dwóch latach nie będzie więc nowego przedłużenia, a kilka ograniczeń zacznie spadać, co doprowadzi do lata, w którym prawdopodobnie będzie bardzo mało zasad do przestrzegania. Sytuacja pandemii nie wydaje się jednak jeszcze całkowicie spokojna. Wczoraj w ciągu 24 godzin odnotowano około 100 000 zakażeń, a
Jestem super zadowolony, raz w słońcu raz w deszczu xd

Na razie byłem w tylko jednej pizzerii - Na Bona Furcheitta. Super pizza i tania. Będąc tam po chwili weszła kilkunastoosobowa delegacja składająca się z wysoko postawionych karabinierów i duchownych xD Oni chyba wiedzą, gdzie dobrze zjeść :D

Dziś było Sorento i również raz deszcz raz słońce. Ale w Positano lało już niemiłosiernie, kiedy nagle po jakimś czasie zza gór wyłoniło się