Wpis z mikrobloga

Co ja mogę w sobie zmienić jak jestem dobrym człowiekiem?


@Czesterek: Zacznijmy od tego, że dobry człowiek nigdy by nie powiedział, że jest dobrym człowiekiem.
Nie jesteś złym człowiekiem.

Nie spisuję przeciwko nikomu, nie
  • Odpowiedz
@arkadikuss: Tylu ludziom pomogłam że nie wiem już co miałbym zrobić. Zawsze każdemu wszystko pożyczyłam w klasie a nawet dałam, nawet tym co ciągle mnie obrażali. Jako jedyna w klasie rozmawiałam i pomagałam grubej dziewczynie z która nikt nie gadał i ją wyzywali a ona i tak mnie potem okradła.
Rozmawiałam i dawałam brania dziewczynie z patologii a nawet dawał jej zawsze moje śniadanie, wszyscy się dziwili i nie chcieli
  • Odpowiedz
Takie Felixy się mnie czepiają i stalkują.


@Czesterek: czy czytanie twoich komentarzy to stalkowanie? Hola, hola, takich słów to ja sobie nie życzę.

tak mi powiedział jeden mirek, że ponoć zna go z jakieś tagu prokuraturboners czy coś tam z nocnej


@Czesterek: łyknij tabletki, bo cały czas rzucasz rzeczami, które twój mózg wymyśla nie bieżąco... Gorzej będzie jak sama zaczniesz wierzyć w te obrazy. Wtedy możesz być niebezpieczna
  • Odpowiedz
@Czesterek: @Czesterek: No widzisz. A przekreślasz to głupimi wpisami w internecie, że faceci to mordercy i nieudacznicy ¯\_(ツ)_/¯

Mimo, że sama podajesz przykłady (i również stwierdzasz), że różowe również potrafią być sukami.

Ja też mam swoje za uszami - i tego złego, jak i wiele dobrego - ale nigdy nie nazwałbym sam siebie dobrym człowiekiem.
  • Odpowiedz
@Czesterek: może jesteś tak traktowana przez swoją mściwość i nadmierną negatywną emocjonalność i impulsywność, którą pokazujesz na każdym kroku. To, że komuś pomożesz jakąś pierdołą nie czyni cię człowiekiem dobrym ani społecznie ważnym. Pracy nie możesz żadnej znaleźć, bo też się na ciebie wszyscy uwzięli.

Ja sama sobie swoje sprawy załatwiam. A ty jesteś tchórz


@Czesterek: co?
FELIX90 - @Czesterek: może jesteś tak traktowana przez swoją mściwość i nadmierną neg...

źródło: comment_1647780752MJ0h7GsV4Hck4MGTGbk2mY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@FELIX90: Tak bo takie przegrywy jak ty mogą wylewać pomyje na kobiety nazywają je P0lkami ale jak jedno słowo się powie na takiego przegrywa to już zdziwiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Praca jest wszędzie ale na ciebie nie będę robić.
  • Odpowiedz
@Czesterek: czy ty w ogóle czytasz to co piszesz? Masz świadomość w jaki sposób i jakie komentarze zostawiasz?

Praca jest wszędzie

@Czesterek: tym gorzej o tobie świadczy, że siedzisz na bezrobociu

ale na
  • Odpowiedz
@FELIX90: Bo tchórz jesteś, zesrałeś się bo ci odpisałam to samo co ty. I zacząłeś robić aferę. I kto tu jest chłopem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja się wystarczająco napracowałam jak tacy jak ty czekali na obiad od mamusi i pieniążki od tatusia. Jak się prosi takich jak ty o pomoc to się odwracają dupą.
  • Odpowiedz
@Czesterek: twoim największym dramatem jest to, że zupełnie nie widzisz w sobie problemu. Cholernie smutno się na to patrzy. Momentami pod względem emocjonalnym przypominasz małe dziecko, zamknięte w umyśle dorosłej baby, które niczego nie rozumie i uważa, że to cały świat ją krzywdzi. Przegapiłaś moment wejścia w dorosłość.
  • Odpowiedz
@Czesterek: dlaczego uważasz się za dobrego człowieka i potrafisz napisać, że twoja mama nie żyje? Nie uważasz, że jest to obrzydliwe i bardzo niewłaściwe? Przecież to ją cholernie rani
  • Odpowiedz
bo ci odpisałam to samo co ty.


@Czesterek: a musiałaś zachować się tak? Wiem, że korci, ale naprawdę nie musiałaś ( ͡º ͜ʖ͡º)
Rozumiem, że masz ciężko, ale uwierz nie Ty jedyna.
Świat nie jest sprawiedliwy, ani czarno-biały.
Możesz dać od siebie tak dużo. Sama się blokujesz.
Wielka szkoda.
  • Odpowiedz
@FELIX90 Z grobu ci jej nie wyciągnę. Zboczeńcu. Lepiej uważaj Kaczyński z Dudą zrobi powszechny pobór do wojska i tam nie będziesz miał się do kogo odwołać. A ja ci nie robię pomogę.
  • Odpowiedz