Wpis z mikrobloga

nauka gotowania i szycia

@RozowaZielonka:

A dla mężczyzn obsługa wiertarki, spawarki, szlifierki kątowej, wymiana oleju, klocków, rozrząd, obsługa wózka widłowego, koparki, dźwigu, spycha, wymiana gniazdka, oprawki oświetleniowej, wszystkich uszczelek w kranie, gładzie, szpachlowanie, malowanie, płytki, gresy.


@spere: zupełnie bez żartów, to by się bardzo nadawalo na materiał w szkole. O wiele bardziej, niż idiotyczne wiersze, rodzaje chmur czy budowa pantofelka.
  • Odpowiedz
tak szczerze, to jako kobieta chętnie przeszłabym przez jakiś podstawowy trening, tylko w normalnych warunkach, a nie z nastawieniem, że twoi trenerzy sa przede wszystkim od gnębienia trenujących.


@BarkaMleczna: Na polu bitwy będziesz prosić wroga żeby dzisiaj cię nie stresował bo nie jesteś akurat w humorze ? xd

Już nie wspominając o spermiarzach którzy będą ryzykować życie drużyny żeby ratować kobietę w
  • Odpowiedz
jedź do Rosji i powiedz Putinowi że ci się nie podoba że w wojsku służą mężczyźni xd


@addicted44: a co mnie rosyjskie wojsko obchodzi? Jesteśmy w Polsce i dlatego popieram tylko ochotniczą służbę w wojsku.

A jak wojsko ma być przymusowe, tylko dla mężczyzn, to trzeba po prostu znowu przywrócić prawo, że prawa wyborcze przysługują tylko mężczyznom.
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka:
O, jaki fajny bait i jak ładnie się sprawdził ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Choć w sumie to nie dziwię się takiej ilości plusów. Biorąc pod uwagę milczące przyzwolenie feministek na stosowanie prawnie usankcjonowanego niewolnictwa wobec mężczyzn i nagły wzrost poparcia wobec tej barbarzyńskiej praktyki na samym wykopie, to mogę powiedzieć tylko tyle, że akcja rodzi reakcję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Kto jest za obowiązkowa służba wojskowa kobiet daje plusa

Miesiąc dwa ćwiczeń, strzelania, musztry, nauka gotowania i szycia - oboziwazkowo po ukończeniu 18 roku życia. Zakaz tipsów i malowania włosów.


@RozowaZielonka: Zmarnowane pieniądze podatnika - no może poza nauką gotowania i szycia. Lepiej byście się sprawdziły w służbie zastępczej jako koszarówy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a nie z nastawieniem, że twoi trenerzy sa przede wszystkim od gnębienia trenujących.


@BarkaMleczna: A później mogłabyś pójść do piaskownicy pobawić się zabawkami bo na wojnie to dzieją się straszne rzeczy a ty już tego gnębienia masz dosyć!
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: Jestem za przeszkoleniem wojskowym dla wszystkich ludzi, ale w NORMALNYCH warunkach, a nie w takich o jakich słyszałam od mojego ojca czy dziadka. Bo to o czym słyszałam to był jakiś obozowy teatrzyk nastawiony na złe warunki, co realnie nikomu nie jest potrzebne. Gdyby zrobili szkolenie oparte na podstawach samoobrony, używaniu broni palnej, survivalu na zasadzie "jak coś zrobić z niczego", gdzie się ukrywać w razie różnych sytuacji i
  • Odpowiedz