Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1442
@RozowaZielonka: tak szczerze, to jako kobieta chętnie przeszłabym przez jakiś podstawowy trening, tylko w normalnych warunkach, a nie z nastawieniem, że twoi trenerzy sa przede wszystkim od gnębienia trenujących.
Uważam, że takie rzeczy jak obsługa broni i samoobrona powinny być w liceum
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: Jaki to ma sens ? W razie wojny tez będziesz chciała mieć normalne warunki i żeby się nie darli? To ma być właśnie szkoła psychy bardziej niż samej obsługi broni czy jakis taktyk
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: @BarkaMleczna: ja bylem na 3 miesięcznej i moim zdaniem troche przedszkole, a nie wojsko.
Po pierwsze, wyszedlem z gorszymi wynikami fizycznymi(na 3km z okolic 11min na 12min). Za to potrafie chodzic i spiewac.
Po drugie nie nauczylem sie strzelac, bo na cale 3 miesiace kazdy otrzymal jakies 15-20 pociskow. Za to swietnie potrafie czyścić broń, bo robilismy to godzinami xD.
Po trzecie duze przymykanie oka zawodowych na wybryki. Paznokcie
  • Odpowiedz
@Tigermass Dokładnie. Po kilku kursach na strzelnicy człowiek by się więcej nauczył. Tracenie czasu na musztre, poje8ane ścielenie łóżek i inne durne czynności to głupota. Ja również wyszedłem w gorszej formie fizycznej niż przyszedłem. Tam potrzebna jest jakaś reforma. Moim zdaniem jedyna dzisiaj obowiązkowa służba jaka by przeszła to szkolenie wojskowe bez koszarowania. Swoją drogą gratuluje czasu na 3 km, świetny wynik.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@PijeIBije: jakby miało być wegańskie, to ja już wolę gnębienie psychiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Dodoubleg: bo jest różnica między szkoleniem psychy, a starymi, grubymi frustratami, którzy czerpią przyjemność ze znęcania się i nie oferują nic w zamian
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna > @RozowaZielonka: tak szczerze, to jako kobieta chętnie przeszłabym przez jakiś podstawowy trening, tylko w normalnych warunkach, a nie z nastawieniem, że twoi trenerzy sa przede wszystkim od gnębienia trenujących.

I ciul XD wojsko unitarka to jedna z największych patologi jaka może być
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: NIE, ZDECYDOWANIE NIE!
Nie dosc, ze na codzien musimy znosic marudzenie "kochanych" kobiet, to jeszce w dobie kryzysu wojennego bysmy musieli znosic fochy na lini frontu. Malo Wam w tej sytuacji stresu?

"-CZEMU NIE STRZELIŁAŚ DO TEGO KANCAPA?
-DOMYŚL SIĘ"
  • Odpowiedz