Wpis z mikrobloga

DLACZEGO NIEMCY NIE ANGAŻUJĄ SIE W POMOC NA UKRAINIE?
- putin w latach 80 podczas pobytu w NRD byl oficerem KGB a dokladniej rezydentem KGB w niemczech wschodnich co potwierdza odnaleziona legitymacja "Stasi" czyli ministerstwo bezpieczeństwa narodowego NRD, pozwalala ona naprzyklad do wchodzenia i sprawdzania dokumentow w biurach policji politycznej
- istnieja doniesienia ze po upadku muru berlinskiego putin zakonczyl prace i nie odjechal z "pustymi rekoma" a przez lata dzialanosci mial duzo chaczykow na wysoko postanowionych niemcow, mowi sie o CIĘŻARÓWKACH PAPIERÓW tzw. transport z drezna
Czy nie zaczyna sie to wszystko ukladac dlaczego niemcy sa potulni jak baranki? Gdyby ktos na mnie mial kwity tez bym sie nie wychylal...
#ukraina
#wojna
  • 8
@ciechanowianin: A który z polityków obecnie działających w Niemczech, działał też w czasach NRD i mógł mieć potencjalny kontakt z Putinem? Nie wydaje mi się ta teoria prawdziwa, szanse może nie są zerowe, ale bliskie zeru.
@ciechanowianin: Tak naprawdę to nie wiemy jaka pomoc idzie pod stołem. To, że nie krzyczą o tym co wysyłają nie znaczy, że wysłali tylko te hełmy i starą broń. Takie kraje jak Niemcy czy Francja mają dużo więcej do stracenia w wojnie niż my czy inne kraje bałtyckie. Prawdziwej historii tego wszystkiego dowiemy się pewnie za kilka jak nie kilkanaście lat.