Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór, mirki. Przeglądałem sobie dziś #internet i znalazłem coś niepokojącego. A mianowicie usuniętą scenę z "Quo Vadis", filmu nakręconego na podstawie powieści Henryka Sienkiewicza o tym samym tytule. Na zdjęciu widzimy jak Petroniusz (Bogusław Linda #chad ) okłada Winicjusza (Paweł Deląg) jak worek bokserski. Zwróćcie uwagę stroje bohaterów. Nie wyglądają wam one jak stroje w tamtych czasach, więc to pewnie magia jakiegoś #mokebe mającego na koncie ponad 1000 #rozowepaski . Męczeństwo chrześcijan było drastyczne, ale tam znaliśmy szczegóły, wiedzieliśmy jak do tego wszystkiego doszło, czuliśmy obłudę Nerona, gorliwą wiarę w Boga męczenników, a tu... nic nie wiemy. Boguś #!$%@? pięściami jakby mu się plan pomylił z Psy (1992). Także... CO TO #!$%@? JEST?! JAK TO MIAŁO TRAFIĆ DO FILMU NA PODSTAWIE #lekturyszkolne ?! ROZUMIEM, ŻE W TYM RZYMIE RÓŻNE RZECZY MIAŁY MIEJSCE RÓŻNE RZECZY, ALE TAKIE ##!$%@? TO PRZESADA. FREDRO MÓGŁBY PEWNIE COŚ O TYM NAPISAĆ W KOMEDII POD TYTUŁEM "13 Księga Lorda Petroniusza" WYDANEJ RAZEM Z "Pasta o serwerowni - wydanie rozszerzone" (pojawia się tam #szaramyszkadlaanonka więc jest chyba git). NO I JA SIĘ CIEBIE PYTAM CZŁOWIEKU, DUMNY TY JESTEŚ Z SIEBIE? MASZ TU ROZUM I GODNOŚĆ CZŁOWIEKA? SIENKIEWICZ BY ZAWAŁU DOSTAŁ, A KURDEJ TO JUŻ W OGÓLE ZARZYGAŁA ROZPACZĄ CAŁY INTERNET CELEBRYCKIM #!$%@?! No dobra, koniec. Facet lub #p0lka próbujący/a dopisać to scenariusza, powinna do końca życia przeglądać Wykop na zbananowanym koncie. Wiem, że usunięcie tego posta będzie szybkie niczym wciąganie nosem Krymu przez Putina. Także dobranoc, idę czytać #pasta poleconą mi przez przez kolegę o jakimś cukierku (chyba mentosie).
#heheszki #humorobrazkowy #quovadis #glupiewykopowezabawy #czarnyhumor #pastaoserwerowni #przegryw #linda #polskifilm #sienkiewcz #lektury #przemoc ##!$%@? #kurdejszatan
JohnnyPL - Dobry wieczór, mirki. Przeglądałem sobie dziś #internet i znalazłem coś ni...

źródło: comment_1647722020jHkt0YuEDJ9rdjav7PFwpq.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz