Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
I całe dotychczasowe życie poszło w ... Krótko: narzeczona, zaręczyny rok temu, wpłacona zaliczka (przeze mnie) na salę weselną (3000 zł), rodzina powiadomiona, że w sierpniu się pobieramy. Poznała miesiąc temu typa na siłowni, trenera personalnego i straciła dla niego głowa. Zostawiła mnie smsem i kazała wszystko odwołać i wyjaśnić rodzinie. Zablokowała wszelki kontakt nawet nie dała porozmawiać. Żeby było śmieszniej oboje jesteśmy lvl 34, a typ z siłki 26. Czy ona naprawdę wierzy, że on z nią będzie na stałe? Jestem zakochany, załamany i przerażony. Wstydzę się też przed rodziną, ale to najmniejszy problem. Kasy mi nie szkoda, to akurat żaden problem odrobię. Ale szkoda mi 7 lat wspólnego życia, planów, pięknych chwil. Poradzę sobie po prostu mam mętlik w głowie i jest mi koszmarnie ciężko. Trzymajcie proszę za mnie kciuki i za wszystkich porzuconych i zdradzonych.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6235b671235197128b2cde66
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
I całe dotychczasowe życie poszło w...

źródło: comment_1647722536AQg6EHz6hrt6vd0sVPLWYJ.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jak można było się wiązać z kimś kto pisze "kocham cb"??? Miej rozum i godność.

@fishery: Może to tirówka, tzn. kierowca ciężarówki płci żeńskiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tym zawodzie lubią cb radio!
  • Odpowiedz
  • 0
@crest: niekoniecznie bait. Znam z życia chłopa, co go żona po 13 latach rzuciła dla trenera z siłowni. Trener młodszy od niej o 5 lat.
  • Odpowiedz
Trzymajsiemirku: Wiem jak się czujesz stary, ale im szybciej sobie uświadomisz, że to już koniec tym lepiej dla Ciebie.
Mi względne ogarnięcie się zajęło rok i nadal mam dni, że chce się pociąć.

Nie bój się iść po pomoc, nawet do zwykłego lekarza pierwszego kontaktu, powinien przepisać Ci coś co pozwoli Ci przetrwać najgorsze chwile. Poszukaj sposobu na uwalnianie serotoniny, mi pomogło bieganie, wyjazd w góry, ogarnięcie wagi.

Jeżeli zdecydujesz się iść do psychologa to wybierz
  • Odpowiedz
**Byłem_tam**: nawet jeśli to bait, to odpiszę bo moja wypowiedź może się przydać. U mnie kiedyś bardzo podobna sytuacja - narzeczona (8 lat stażu związku), wpłacona zaliczka, zaproszenia rozesłane. Jej wcześniejsza zdrada wyszła na jaw ok 2 tyg przed ślubem, który własnoręcznie odwołałem, mimo że rodzina siię już nastawiła na imprezkę i byli niepocieszeni. Najlepsza decyzja, gdybym tego nie zrobił to bym z nią był pewnie po rozwodzie :) Jak masz pół
  • Odpowiedz