Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Justyna16: Już parę lat temu zauważyłem, że dla wielu widzów Cash jest jak święta krowa. Skrytykujesz go, a od razu zleci się chmara jego obrońców, która wyzwie Cię od hejterów. Jakby po prostu nie można było mieć zastrzeżeń do jutubera, którego się ogląda. A jak masz choć jedną uwagę, co wcale nie oznacza wrogości do niego, to inni widzowie szufladkują Cię, że go nienawidzisz. Ja sam lubię tak średnio Casha, jego
@pelt: Cash jest głupi, ile się nasłuchałem jego bzdur z USA gdy mówił i nawet był w miejscach, gdzie ja też byłem to głowa mała. To co on potrafił za bzdury wysrać z siebie na temat LA, Kalifornii i ich polityki ws. bezdomnych i miasteczek namiotowych to hit. A bzdury o Skid Row to do tej pory mnie nosi jak o tym pomyślę, momentami jeszcze gorzej wypada niż Pająk - bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Cash jest głupi, ile się nasłuchałem jego bzdur

@Tfor: To też prawda. Zapomniałem dodać do odpowiedzi dla @Justyna16 że Cash prawie nic nie pokazuje na swoich vlogach. Jak Cash był w Nowym Jorku to ludzie zachwycali się jakie niesamowite vlogi, jak Cash ryzykował życie, żeby porozmawiać z lokalnymi prostaczkami itd. A wystarczy popatrzeć na mapę miejsc, które mijał i zobaczyć jak wiele pominął. Tyle nie pokazał, prawie nic ciekawego nie powiedział
Pobierz pelt - >Cash jest głupi, ile się nasłuchałem jego bzdur
@Tfor: To też prawda. Zapomni...
źródło: comment_1647712399efUhUgT5JBsCwsq3YpOq7q.jpg
@Justyna16: Ta, tak samo ludziom w USA się nie chce zjeść zdrowo i wolą jeść syf ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda, że w Maku na Hollywood Blvd zjadłem za 3 dolary pod korek, a zdrowe jedzenie to tak 20 USD za posiłek zaczynamy. A to też ceny z 2019, teraz pewnie drożej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nie wiem, ci ludzie są tacy