Wpis z mikrobloga

@Madridista98: ooo jak dobrze że jakiś pajac będzie mi mówił co mam robić. w którym momencie napisałem że ma ktoś tego nie oglądać? wyraziłem swoje zdanie i naprawdę głęboko w dupie to mam czy ktoś będzie ten syf oglądał, ja nie. proponuję czytać ze zrozumieniem. nie usuwaj konta, wykop i #vlogcasha idealnie pasują do ciebie.
¯\_(ツ)_/¯
@kamiloslav: nic mi nie zrobił, ale jak gada społecznie szkodliwe bzdury to będę to prostował, jeżeli wiem, że stan faktyczny nie zgadza się z jego #!$%@?.

eot, idź do łukasza i mu się popłacz w rękaw, że go szkalują w Internecie bo gada bzdury bez grama riserczu
@kamiloslav: przepraszam że mam własne zdanie które niestety nie pokrywa się z twoim, jak pewnie gusta co do oglądanych treści w internecie. jak wyżej napisałem, wyraziłem tylko swoje zdanie, nikogo nie namawiam by tego nie oglądał bo mam to gdzieś.
przywalam się do samego wyjazdu do stanów? czy przypadkiem nie nawiązałem do odgrzewanego kotlecika? wytłumaczyć ci co to znaczy czy wiesz? widzę że typek naprawdę ma psycho fanów ¯\_(ツ)_/¯
@kamiloslav: widziałem parę epizodów z poprzedniej podróży pop stanach, dokładnie 2, jakoś nie przypadło mi do gustu i nie rozumiałem czemu ludzie się tym jarają. mogę mieć własne zdanie? więc jak zobaczyłem co jutup mi proponuje wyciągnąłem wnioski jakie wyciągnąłem. mogę chyba, no nie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@theLPD: Ktoś wyżej napisał mi, że:

akurat z Klowanem to się znają i występował przynajmniej na 2 jego filmach, więc to raczej ironiczne przepychanki z kumplem, a nie bycie niemiłym wobec widza.

Tak więc jeśli to jest prawda, to rozpowszechniałem błędny przykład. Przy czy sam nadal nie wiem kim jest ten Klowan i na których vlogach Casha rzekomo wystąpił.

link do zacytowanego komentarza: https://www.wykop.pl/wpis/64473443/#comment-228545207