Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Frygus96:
#!$%@? TVPiS bo to #!$%@? putinowskie ścierwa. Kurski to #!$%@?, któremu nie wahałbym się życzyć śmierci za haniebne wykorzystywanie wojny na Ukranie do bieżącej walki politycznej (również wewnątrz PiSu z rywalami).
PO mam w głębokiej piździe. PiS to putinowska Rosja bis, tak jak i Węgry Orbana. Te same cele, ten sam schemat przejmowania władzy.
@ajuto00: Ja nie postrzegam świata zerojedynkowo ja wyśmiewam tendencje na wykopie która taka jest. Poczytaj co sie tutaj wypisuje, jak napiszesz coś złego na tuska to od "ja wiem od kogo wy są" i zostajesz pisowskim trolem xD
@pomarancza3000: Tak, ale to nie znaczy że tusk to jest jakiś #!$%@? polityk na białym koniu który ora piss i trzeba go szanować i może jeszcze głosować na niego xD A zobacz jaka tendencja panuje na wykopie. ha tfu na przeciętnego wykopka. Żal na to patrzeć co sie tutaj dzieje, a najgorsze jest to że chcąc nie chcąc ten portal odzwierciedla znakomicie obraz polskiego społeczeństwa..
@Frygus96: No słuchaj, PiS to mocno konserwatywni i autorytarni etatyści #!$%@? na struktury zachodnie. Putin też jest mocno konserwatywnym i autorytarnym etatystą #!$%@? na struktury zachodnie. Platforma jest za zacieśnieniem współpracy z krajami zachodnimi, a to że one doją niedźwiedzicę i platformerska Polska też się próbowała przyssać do jej cycka, dopóki zanadto nie kopała i nie gryzła, to trochę inna para kaloszy. Tu chodziło o cyferki w budżecie, a nie o
@Frygus96:
W ogóle dziwi mnie ta uczuciowość i ekscytowanie się PiS-em i PO. Ludzie nie podchodzą do tego instrumentalnie, tylko angażują się emocjonalnie jak dzieci. I dlatego są rozgrywani i manipulowani jak dzieci. Podniecają się jakimiś nieistotnymi tematami, dotyczącymi PiS-u, np. że spotkali się z Lepen. A Tusk się spotkał z Putinem. Politycy spotykają się z innymi politykami. Od tego są.
@Frygus96:
Dla mnie słuchanie i gadanie o PiSe i PO, jest nudne jak flaki z olejem. Albo przeżywanie kościoła. To jest zaledwie kosmetyka pod publikę, nie wpływa odczuwalnie na codzienne życie. Nieistotne sprawy.
@wypok312: @wypok312: Zakaz gender, bigoteria cerkiewna, dissowanie na rzekomych satanistów. Akurat rozwody w kultuize prawosławnej są dopuszczalne, a wystąpienia przeciwko aborcji to raczej nie pojawiły się w średniowieczu, ale wraz z oświeceniem, nauką i... feminizmem. W księgach Augustyna i Tomasza z Akwinu wczesna aborcja jest ok, bo dusza wchodzi w/g nich do płodu po pewnym czasie od zapłodnienia (później u dziewczynki). Dopiero wczesny feminizm widział jakąś wartość w macierzyństwie i
@jakub-krzewicki:
Konserwatyzm to w ogóle jest względny, jest zależny od osi czasowo-kulturowej. Przyzwolenie na aborcję w Chinach to wartość konserwatywna. W starożytnej Sparcie miałeś już nawet aborcję połączoną z eugeniką. Zakaz aborcji byłby sprzeczny z ówczesnym konserwatyzmem. Konserwatyzm to niechęć do zmian, nie oznacza poza tym nic konkretnego. W naszym kręgu cywilizacyjnym przyjęło się że to kościół i jakieś duperele.