Wpis z mikrobloga

Jest gdzieś jakiś kalkulator albo wzór który pomaga wyliczyć ile czasu offline treningu na mlvl jest równowartością jakiej ilości spalonej many? Dajmy na to: wychodzę na zakupy na godzinę no i nie wiem czy
a) ustawić sobie offine trening na godzine i tyle
czy
b) wrzucić sobie softy, life ringa, nazrec sie, stanac w depo czy GH i zablokować na klawiaturze robienie SDkow czy jakiejkolwiek innej runy (dziala niecale 17 minut zanim gra mnie wywali)
Ktore rozwiazanie sie bardziej oplaca? Jak dalekie są dysproporcje tzn jak przy 2 albo 3h?
Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.

#tibia
  • 10
Z tego, co kojarzę to offline w zamyśle miał być wolniejszy i chyba dopiero po 15 minutach postać zaczyna trenować. W przypadku wyjścia na godzinę to w sumie chyba lepiej spalić całą manę i po prostu zotawić postać, żeby sobie ją naładowała.
@not_me: Tyle to i ja się sam domyślam, brakuje mi po prostu konkretnych danych (jak to się rozkłada w czasie, czy lepiej zostawić chara i dostać kicka po 16-17 min zamiast ustawiać OT, w którym momencie na linii czasu traci to opłacalność), myślałem, że ktoś takowe posiada lub już sam się doliczył.
Trudno, w takiej sytuacji sam wezmę się za to i policzę to w ten weekend - potem wrzucę tutaj,
@WhiteRower: nie, nie robisz. Wcisniecie klawisza to akcja ktora zmienia stan 0 w stan 1. Jesli wciskasz i puszczasz klawisz to jest akcja. Jesli blokujesz klawisz to masz stale "1" czyli brak akcji, tylko gra zapetla czar. Akcja to zmiana stanu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak poza tym, niw wiem czy Cipsoft wlasnie kiedys nie wprowadzil jakiegos zabezpieczenia przed takimi praktykami typu zapalka w klawiafurze
@WhiteRower: Wiem, ze post ma dwa tyg, ale idąc dalej logiką powyżej - potów nie zablokujesz na klawiaturze bo to nie ma sensu (chyba, że masz 50k many i pijesz najmniejsze potki bo zalegaja Ci w dp) także na zmiane sie manasujesz i rzucasz jakis czar/robisz runy jesli soule Ci na to pozwalaja - takze zmieniasz stan i gra Cię nie wywali.
Ku mojemu zaskoczeniu pisanie na czatach nie wlicza się