Wpis z mikrobloga

mam nadzieję, że menel jako następny cel jakże zacnej podróży wybierze Egipt albo Turcję. wyobrażacie sobie tego antyinteligenta, który bez żadnej wiedzy o świecie i kulturze łazi tam po ulicy i dosłownie na każdym kroku może zrobić coś głupiego, co zostanie odczytane jako obraźliwe?

zacząłby wymachiwać tymi owłosionymi łapami, paluchem pokazywać i głupio się śmiać, a oni by pomyśleli, że pokazuje na Mahometa czy Allaha. tołdi zresztą pewnie by gadał: "o widzicie tu są jakieś obrazki ni obrazki hehe z jakimś gostkiem z brodą hehe ja to nie wiem kto to, może jakiś król czy inny papież". przecież za takie coś zrobiliby mu lincz na ulicy.

w Indiach za to, by się przechwalał, że hehe co wy ludzie sracie do ziemi? hehe ja już mam kibel jak cywilizowany człowiek xD trzeba jakoś menela namawiać, żeby wybrał takie kraje na jakże zacną podróż. to tykająca bomba i na pewno coś #!$%@?
#kononowicz
źródło: comment_1647604580Ar2EPebNwQ4OrdGqy5T4P0.jpg
  • 7
@toluen_i_slonowate: pokazuje na Mahometa czy Allaha. tołdi zresztą pewnie by gadał: "o widzicie tu są jakieś obrazki ni obrazki hehe z jakimś gostkiem z brodą hehe ja to nie wiem kto to, może jakiś król czy inny papież
Jakie to smutne, niektórzy hejterzy menela są jeszcze głupsi od niego () nie ma czegoś takiego jak obrazek z mahometem, chciałeś za zabłyszczeć, a wyszedłeś na jeszcze większego debila
Menelofilu xdd skisłem pajacu. To teraz pokaż mi asie jakieś dzieło z mahometem, rzeźba, obraz, cokolwiek, zamiast się uderzyć w pierś, to robisz z siebie większego debila, zupełnie jak jareczek xdd