Wpis z mikrobloga

@paczelok: nie kręcą mnie maki, a i3 to najwygodniejsze DE (no dobra, to nawet nie jest DE) jakiego używałem, więc nie widzę potrzeby zmieniać go na cokolwiek innego
  • Odpowiedz
@Noniusz: musisz poużywać żeby zobaczyć, mnie na początku też denerwowały jak dostałem przestarzałego mb do zabawy w 2007 ale potem na w miarę nowszym sprzęcie mi się spodobało
  • Odpowiedz
@Noniusz: od 2013 na maczkach pracuje i uważam że największą korzyścią jest to że na koniec dnia masz więcej pieniędzy bo korzystasz z lepszego narzędzia

jak cię to nie przekonuje to nie wiem co przekona
  • Odpowiedz
@Noniusz: mbp miałem od 2013 do 2021 cały czas dzięki niemu zarabiałem pieniądze, nie psuł się itd
lepsza wydajność niż na windowsie bo wszystko bardziej intuicyjne, łatwiejsze instalowanie bo masz manager pakietów brew jak na linuxie itd

windows teraz lekko poprawiony bo jest WSL2 i można debian.exe mieć ale to nadal nie to samo co system napisany na unixie
  • Odpowiedz
lepsza wydajność niż na windowsie bo wszystko bardziej intuicyjne, łatwiejsze instalowanie bo masz manager pakietów brew jak na linuxie itd


@paczelok: że od windowsa lepszy to nawet nie dyskutuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla kogoś przesiadającego się z windowsa prawdopodobnie też może być bardziej przyjazny niż linuksy. Ale mówiłem tutaj o moim przypadku
  • Odpowiedz