Wpis z mikrobloga

Tutaj #!$%@? bo już 9 godzina drogi i trzeba by w końcu odpocząć, a warunki na drodze na to pozwalały.


@WMPP: Jakie warunki pozwalały Ci na jazdę 150 po takiej drodze?
  • Odpowiedz
@WMPP: Normalna prędkość widzę na taką drogę. Sam bym tam leciał tyle jakby mi się śpieszyło.

Wykopki jeżdzą w yarisach które chcą rozpaść przy 120kmh, dlatego myślą, że to jest prędkość kosmiczna.

btw miałeś yanosika?
  • Odpowiedz
@WMPP: prędkość prędkością, ale OPie... od stycznia w piątki suszą jak #!$%@?, mają cennik nowy to kasują na pełnej.
Już w 2020,2021 lubowali piątki, ale teraz to klasyka, ja dziś na 50 km krajówki 3 radiowozy mijałem.
W dyskusje o prędkości itp. się wdawać nie będę bo to było wyżej, ale nie ma co #!$%@?ć bo Cie dorwą, już nie stoją na stałych miejscówkach jak dawniej. Nawet jak masz mało punktów
  • Odpowiedz
@Heelouu: Nie ale skoro jechał tyle to deszczu, wichury czy korka pewnie nie było


@Lordon: Dlatego spytałem OPa, a nie Ciebie. Ty możesz jedynie gdybać jak było.

Poza tym jakie warunki musiały by być, żeby bezpiecznie jechać 150 taką drogą? Myśle, że takie warunki nie istnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Turtle1380: sprawe do sadu zloza po 5 miesiacach i 29 dniach, wczesniej policja bedzie przepytywac ale obecnie sobie pare miechow poczekasz, jak straciles prawko to zrobia to jaknajpozniej, na 1 rozprawe nawet nie zaprosza bo policjant nie mialby interesu klamac a jak sie odwolasz to moze przyznaja race ale inne przepisy spowoduja ze nie miales prawka ponad rok i masz je sobie wyrabiac od nowa
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: Prawka nie zabrali, to było na dwupasmówce, ja jechałem lewym pasem i wyprzedziłem 3 samochody na prawym pasie, tego ostatniego też wyprzedziłem jak była jeszcze przerywana linia, nie na żadnej ciągłej ani tym bardziej na przejściu.
  • Odpowiedz