Wpis z mikrobloga

  • 8
Łał, czyli weszliśmy na etap wrzucania całkowicie fejkowych informacji, nawet jeszcze jakiś fagas specjalnie pisze pod spodem "TO NIE FEJK XDDDXDDDD", a potem będzie będzie pewnie damage control, że to przecież tylko żart był xD

No ale to Konfa to ruskie onuce, pamiętajcie xD
  • Odpowiedz
  • 26
Korwin często lajkuje takie śmieszki, serio myślisz że to na poważnie? xd


@Towarzysz_Pawulon tak, to debil jest, wystarczy posłuchać co mówi.

Głosowałem na konfederację z powodów gospodarczych, ale na moje szczęście wyrasta się z Korwina i jego prostego postrzegania świata. Niestety wstyd pozostanie ze mną na długo
  • Odpowiedz
to na kogo chcesz głosować? Na partie covidowe, które wszystkie razem rozjebywały kraj i wprowadzały stalinowski zamordyzm?


@Towarzysz_Pawulon: to się nazywa polskie piekiełko. Możesz głosować albo na covidowcow, albo na Ruskich w Sejmie...
  • Odpowiedz
@Mikstolar: Głosowałem, głosowałem na Krula z ekipą.
Zostałem oszukany wizjami parówkowego imprerium chciałem być nie okradany z podatków i móc sprzedawać burgerki na środku miasta. Chciałem przechodzić przez ulicę na czerwonym na własną odpowiedzialność i być wolnym. Zamiast tego batożę gejów, palę kobiety po aborcji na stosie i włączyłem myślenie na tej płaskiej ziemi.

A teraz bardziej serio.. gospodarczo i ideologicznie najbardziej liberalna partia to... ? (odpowiedziało mu milczenie)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Niebadzlosiem: Konfederacja nadal jest sto razy bardziej liberalna gospodarczo niż wszystkie inne partie, macie pamięć złotej rybki że zapomnieliście jak pisowskie ZOMO z powodu covida nachodziło i rozpierdało ludziom biznesy w wielu sektorach gospodarki mimo sprzeciwu sądów?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Towarzysz_Pawulon:

Konfederacja nadal jest sto razy bardziej liberalna gospodarczo niż wszystkie inne partie, macie pamięć złotej rybki że zapomnieliście jak pisowskie ZOMO z powodu covida nachodziło i rozpierdało ludziom biznesy w wielu sektorach gospodarki mimo sprzeciwu sądów?


Ten liberalizm gospodarczy przejawia się popieraniem zakazu handlu w niedzielę? Czy może fascynacją Białorusią, gdzie gospodarka jest centralnie planowana i nie ma żadnego liberalizmu?
Warto tu też dodać, że Konfederacja przyłożyła rękę do
  • Odpowiedz