Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@one_man_army: ja myślałem że ona #!$%@? ci o kotach a to Ty xD rozmawia się chwilę i wyciąga dziewczynę na randkę jak nie to nara a jak chętna to gituwa. Tak wyrwałem swoją aktualną kobietę :) ja miałem też dość wygórowane wymagania. Dziewczyna musiała pisać jak osoba która skończyła przynajmniej podstawówkę. Mają być kropki na końcu zdania i co najmniej odpisywanie w kilku zdaniach. Dziewczyna spełniła te wymagania a wcześniej 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@one_man_army: ja to rozumiem. Myślałem że to jakaś większą rozmowa a ty się z kotami #!$%@? xD wiadomo że trzeba jakoś zacząć zeby laska wiedziała że nie jesteś psycholem. Ja zacząłem od pracy później o życiu i tak minęły nam 2dni pisania do późnią No i coś zaskoczyło. Olewaj od razu i leć dalej szkoda się męczyć. Ty masz koty a ona widać nie lubi. Do mnie też jedna zagadała jak
@poczucie_przemijajacej_srody: no tak, bo zawsze #!$%@? trzeba zaczynać rozmowy z poradnika super smalca alfa podrywacza ruchacza

Zejdź na ziemię, jak kiedyś zaczynasz rozmawiać z dziewczynami to zobaczysz że to są zwykli ludzie. A wiesz co się mówi do zwykłych ludzi? To co po prostu akurat sobie myślisz. Typiarze nie pasują koty bo pewnie chciała by popatrzeć na jego stan konta, ale #!$%@? z takimi

@one_man_army Ja mojej pokazałem profil na insta