Wpis z mikrobloga

Ja tylko chciałem przypomnieć jakie brednie rozsiewały te ruskie onuce, a z Łukaszenki robiło się super zaradnego gościa, który lawiruje między Putinem i zachodem robiąc ich jak mu się podoba. Pewnie, głosujcie sobie na nich dalej, przecież wcale nie są 5 kolumną, a największym zagrożeniem dla Polski są GEJE xDDDDDD

#polska #rosja #wojna #ukraina #4konserwy #konfederacja #neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji
Pobierz fanmarcinamillera - Ja tylko chciałem przypomnieć jakie brednie rozsiewały te ruskie ...
źródło: comment_1647540841mik5F22xuwXRcLeDT4gSfP.jpg
  • 17
@Walther00: niezależna Białoruś gwarantowałaby spokój na polskiej granicy. Ale jak wepchnęliśmy ja w objęcia Rosji przez sankcje i nieuznanie jej dyktatora, to nie ma się co dziwić. Po co Łukaszenka miałby mieć coś wspólnego z ludźmi, którzy nie mają mu nic do zaoferowania prócz chęci obalenia go?
@fanmarcinamillera: A PAMIĘTACIE JAK GŁUPIA UNIA OŚWIADCZYŁA, ŻE ŚLIMAK TO RYBA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD BEKA


@fanmarcinamillera: To jest ciekawe bo unia nic takiego nie oświadczyła. Ślimak został tak skategoryzowany na potrzeby podatkowe i nic poza tym. Tak samo na potrzeby podatkowe Portugalii marchewka to owoc, tam dżem truskawkowy jest narodowym produktem kulinarnym i eksportowym.

Onuce nawet nie sprawdzają rewelacji którymi próbują ośmieszać UE.